TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

Toome kevadhooajal turule uued ja parendatud koolitusprogrammid


TJO Konsultatsioonid meeskond on veetnud pikki tunde üheskoos, et analüüsida nii senitehtut koolituste ja nõustamisprojektide raames kui ka hinnata klientide/turu vajadusi. Sellest koorusid välja mitmed väärt ideed olemasolevate koolitusprogrammide parendamiseks või uute sünniks.

Ja tulemused on teie ees:
Kvaliteedijuhi arenguprogramm – tegu on põhjaliku muudatuskuuri läbi viinud programmiga, mis keskendub tervikliku juhtimissüsteemi ülesehitamisele ja arendamisele (kaasates organisatsioonis kõiki valdkondi). Koolitused on mõeldud neile organisatsiooni töötajatele, kes igapäevaselt tegelevad juhtimissüsteemi arendamisega – olgu selleks siis kvaliteedijuht, mõni spetsialist või ettevõtte juht ise.

Juhtimisoskuste arendusprogramm – oleme mitmed varasemas kvaliteedijuhi arenguprogrammis olnud juhtimistööriistasid puudutavad koolitused muutnud koos uute väljatöötatud juhtimiskoolitustega üheks terviklikuks programmiks, mis annab teadmisi ja oskusi nii töö korraldamiseks vajalike tööriistade kui ka inimeste juhtimise ja motiveerimise kohta. Koolitusprogramm on sobilik nii spetsialistile, kellest on kavas kasvatada juht või juhile, kes soovib enda ja oma alluvate tööd efektiivsemalt korraldada.

Six Sigma Green Belt - koolitusprogrammi eesmärgiks on anda osalejatele teadmised ja oskused Six Sigma metoodikast ja parendusprojektide elluviimisest rohevöö tasemel. Nimetatud programm asendab meie varasema kvaliteediinseneri arenguprogrammi ning on mõeldud juhtidele ja spetsialistidele, kes puutuvad kokku keerukate ja komplektsete probleemidega ning soovivad omada efektiivset tööriista selliste probleemide lahendamiseks.

Lisaks ülaltoodud uutele või parendatud programmidele toimuvad need  ka muudel teemadel. Selleks jätkame juba “tuntud oma headuses” Tootmisjuhi arenguprogrammiga.  Samuti on veebruaris algamas Lean-metoodikate rakendamise programm, milles saadavaid teadmisi ja oskusi saab lisaks tootmisele rakendada edukalt ka igas muus valdkonnas.

Samuti on koolituskalendris jätkuvalt ruumi erinevate juhtimissüsteemide nõudeid tutvustavatele ja siseaudiitorite koolitustele ning järjest enam populaarsust on võitmas ka esmaabi põhi- ja täiendkursus. Viimaste puhul on üha rohkem ettevõtteid hakanud hindama lisaks vajalikule tunnistusele ka reaalsete elupäästmisoskuste olemasolu, mis ongi meie eesmärgiks.

Usun, et iga organisatsioon leiab meie koolituskalendrist just midagi endale huvi pakkuvat ja vajalikku. Kui mitte, siis andke palun oma huvidest teada, sest meil on veel palju teadmisi erinevatel teemadel, mida kalendrisse avalike koolitustena ei suuda kahjuks mahutada.

Kui tellite meilt erinevaid koolitusi vähemalt 50 000 krooni väärtuses, siis abistame soovi korral EASi taotlusmaterjalide (ja hilisema aruandluse) koostamisel, et saada 50% tehtud kulutustest tagasi.