TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

EASi abil saab nüüd ka väiksemamahulisi projekte ellu viia


Seoses Eesti eurole üleminekuga muutus ka EASi meetme “Teadmiste ja oskuste arendamine” määrus ning olulisemaks muudatuseks ettevõtete jaoks võib selles pidada projekti alampiiri langetamist.Kui varem pidi toetuse saamiseks olema koolitus- või nõustamisprojekti minimaalseks maksumuseks vähemalt 50 000 krooni, siis alates 1. jaanuarist 2011 langetati seda piiri 31 293 krooni ehk 2000 euroni.

Nimetatud muudatus võimaldab EASi toel oma töötajaid koolitada või arendusprojekte konsultantide kaasabil ellu viia ka neil ettevõtetel, kelle eelarve taolisteks tegevusteks varem ehk vajaliku piirini ei küündinud.

TJO Konsultatsioonid on aastaid oma klientidele pakkunud tuge koolitus- või nõustamisprojektide elluviimiseks EASi abiga ja teeb seda ka edaspidi. Tänu nimetatud muudatusele on rohkemal hulgal ettevõtetel võimalik suuremat kasu lõigata meie koolitusprogrammidest, mis on lihtsaim ja soodsaim viis ettevõtte arengu tagamiseks. Näiteks on veebruaris taas algamas populaarsed Kvaliteedijuhi arenguprogramm (tegu on parendatud programmiga, mis suunatud täies mahus juhtimissüsteemi tulemuslikkuse tõstmisele) ja Tootmisjuhi arenguprogramm (käsitleb teemasid seadmete süsteemsest hooldusest ja tootmise efeketiivsuse suurendamisest kuni töötajate juhtimise ja motiveerimiseni).