TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

On valminud TJO Konsultatsioonid 2011 II poolaasta koolituskalender


Alates 29. märtsist on võimalik registreerida TJO Konsultatsioonid sügishooaja koolitustele ja arenguprogrammidesse.Nagu juba tavaks saanud, on koolituskalendris mitmed erinevate juhtimissüsteemide aluseks olevate standardite nõudeid tutvustavad ja süsteemi arendamiseks juhiseid andvad koolitused. Samuti saab meie koolitustest abi ettevõtte juhtimissüsteemide siseaudiitorite koolitamiseks või teadmiste täiendamiseks.

Septembris on algamas ka 5 arenguprogrammi (kokku 30 erinevat koolitust):

  • Tootmisjuhi arenguprogramm – teekonda teadmiste ja oskuste ammutamiseks alustab juba IX lend tootmisjuhte või tootmise eest vastutavaid töötajaid. Koolituste käigus käsitletakse teemasid nii tootmise planeerimise, efektiivsuse ja seadmete hoolduse kui ka juhtimise ja motiveerimise valdkonnas. Iga teema lahutamatuks osaks on ka praktiline arutelu ja kogemuste vahetamine. Lisaks tootmisjuhtidele soovitame ka ettevõtte meistrid saata Meistrite juhtimiskoolitusele, millele rakenduvad sel juhul samuti nimetatud programmi soodustused.
  • Lean metoodikate rakendamine – tegu on kaheksast koolitusest koosneva programmiga, kus esimene koolitus annab ülevaate lean põhimõtetest üldiselt ja ülejäänud käsitlevad kitsamaid teemasid. Lean tootmise koolitusprogrammi läbivaks ideeks on vähendada pideva parendamise kaudu raiskamisi tootmisprotsessis, mis loob väärtust ja voolab tõrgeteta vastavalt nõudlussignaalidele.
  • Kvaliteedijuhi arenguprogramm – kuus temaatilist koolitust aitavad arendada oskusi ja vilumust oma organisatsiooni juhtimissüsteemi küpsuse paremaks hindamiseks ning arendamiseks. Arenguprogramm tegi 2011. aasta kevadhooaja eel läbi põhjaliku parenduskuuri ja on nüüd otseselt suunatud juhtimissüsteemi tulemuslikkuse tõstmisele. Kvaliteedijuhi isiklikku tulemuslikkust tõstvad koolitused on koondatud Juhtimisoskuste arendusprogrammi
  • Juhtimisoskuste arendusprogramm– programmi käigus läbitakse kõik praegusele või tulevasele juhile olulised teemad ja tutvustatakse erinevaid tööriistu, et suurendada nii juhtide kui ka organisatsiooni kui terviku tulemuslikkust. Praktilised töövõtted ja tööriistade kasutamine kinnistatakse rühmatööde, praktiliste harjutuste ja näidete kaudu omandatud teadmistega.
  • Six Sigma Green Belt – programm on mõeldud juhtidele ja spetsialistidele, kes puutuvad kokku keerukate ja komplektsete probleemidega ning soovivad omada efektiivset tööriista selliste probleemide lahendamiseks. Varasem Six Sigma metoodika tundmise kogemus ei ole vajalik. Six Sigma rohevöö koolitusprogrammi edukatele lõpetajatele väljastatakse vastavad tunnistused.

Ülalnimetatud arenguprogrammidesse registreerimisel on võimalik saada erinevaid soodustusi kuni –15%. Selles sisaldub TJO Konsultatsioonid konsultatsioonikliendi soodustus –5%, ja lisandub veel –10% juhul kui arenguprogrammi(de)s osaleb ühest ettevõttest kokku vähemalt 2 inimest.

Lisaks arenguprogrammidele pakume ettevõtetele võimaluse tellida ühepäevane sisekoolitus pärast programmi lõppu neil teemadel, mida arenguprogrammis osalenu peab vastava valdkonna võtmeisikute jaoks oluliseks. See aitab kaasa arenguprogrammi raames saadud teadmiste rakendamisele praktikas.

Kui komplekteerite oma ettevõttele koolitusi vähemalt 3200 euro eest, siis on võimalik EASilt veel 50% koolituste maksumusest tagasi saada. Pakume vajadusel taotluse koostamiseks ka oma tuge ning meie koolitustele registreerijate jaoks on see teenus täiesti tasuta! Samas pöörame tähelepanu asjaolule, et kuna EASi vastava meetme eelarvet ei jätku enam kauaks, siis tuleks huvi korral taotlus toetuse saamiseks esitada võimalikult kiiresti. Sel juhul saab varakult kindel olla toetuse saamises ning minna suvele vastu rahuliku südamega.

Lähemat infot ülaltoodu kohta ja koolitustele registreerida saab ka e-posti aadressil info[at]tjo.ee või telefonil 665 9525.


Kohtumiseni koolitustel!

TJO Konsultatsioonid