TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

Esmatasandi juhid juhtimistreeningule!


Märkame erinevaid ettevõtteid külastades sageli seda, et esmatasandi juhid ei saa hakkama oma rolli täitmisega. See mõjub negatiivselt nii juhile kui ka ettevõttele. Mõlematel jääb osa potentsiaalist kasutamata ja ühtasi toob see kaasa süvenevad probleemid. Ometi ei käiks juhi rolli täitmine paljudele üle jõu. Kui vaid oma rolli paremini teadvustada ja lihtsatest põhimõtetest kinni pidada...TJO Konsultatsioonid on välja töötanud ja aastaid edukalt läbi viinud esmatasandi juhtide juhtimistreeninguid. Selliste programmide eesmärgiks on aidata juhtidel oma rolli paremini teadvustada ja õpetada kasutama erinevaid juhtimisvõtteid. Need on koostatud praktikas läbiproovitud mudelite ja juhtimisvõtete baasil.

Tavaliselt viime selliseid programme läbi 2-päevaste treeningutena. Selle käigus käime samm-sammult koos praktiliste harjutustega läbi juhtimisprotsessi ja analüüsime, kuidas juhtimise tulemuslikkust tõsta. Ühtlasi kasutame video-tagasiside tehnikat – osalejatel on võimalik end proovile panna ja näha, kuidas nad kehtestamissituatsioonides alluvatele mõjuvad. Oleme juhtimistreeninguid läbi viinud ka avalike programmidena.

28.-29. novembril toimub järjekordne

ESMATASANDI JUHTIDE JUHTIMISTREENING.

Koolituse eesmärkideks on:

 • Teadvustada osalejatele juhi rolli organisatsiooni ja töötajate arendamisel ning erinevate juhtimisvõtete kasutamisel;
 • Anda juhiseid ja harjutada, kuidas:
  • eesmärke püstitada, tegevusi planeerida ja otsuseid langetada
  • alluvatele ülesandeid delegeerida ja nende täitmist kontrollida
  • alluvaid ülesannete täitmisel toetada ja saavutatud tulemusi hinnata
  • meeskonda motiveerida
  • ennast kehtestada ja probleeme lahendada ning muudatusi juhtida
  • Panna osalejad ennast juhina analüüsima ning koostama sellest lähtuvalt isiklikku parenduskava.

NB: Sellel koolitusel võivad osaleda lisaks meistritele ka teised esmatasandi juhid, näiteks laojuhataja, osakonna juhataja jne. Koolitus on suunatud esmatasandi juhtidele (neile, kelle alluvad on töö tegija ülesannetes).

Treeningu viib läbi Tauno-Jussi Onoper – OÜ TJO Konsultatsioonid juhatuse esimees, 16-aastase kogemusega juht ja juhtimiskonsultant, kes on nõustanud ja hinnanud parimaid ettevõtteid nii Eestis kui ka Euroopas. Jussi on Rahvusvahelistele standardite kohaselt akrediteeritud nõustaja (ILM/SFEDI Accredited Business Support Professional).

Koolitus toimub meie koolituskeskuses Tallinnas, Väike-Paala 1. Registreerimine ja hommikukohv kell 9.15, koolitus algab kell 9.30 ja lõpeb orienteeruvalt 16.30.


Täpsem info programmi kohta on esitatud: http://www.tjo.ee/meistrite-juhtimiskoolitus

Peatse kohtumiseni koolitusel!

TJO Konsultatsioonid