TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

Palju õnne!!!


Käesoleva aasta maikuus lõppes juba kolmas kvaliteedijuhi arenguprogramm ja esimene kvaliteediinseneri arenguprogramm, mille lõpetanutele jagati välja ka vastavasisulised tunnistused.

Õnnitleme siinjuures veelkord kõiki käesoleval aastal arenguprogrammide lõpetanuid!


Kvaliteedijuhi arenguprogramm 2007/2008 lõpetajad


Kvaliteediinseneri arenguprogramm 2008/I lõpetajad

Osalejate poolt antud tagasiside oli igati positiivne. Osalejad hindasid programmi sobilikuks nii värskele kui ka kogenud kvaliteedijuhile. Tagasisidest selgus, et mõnel osalejal oli olemas ka võrdlus kvaliteedijuhi arenguprogrammis sisalduvate sarnase valdkonna seminaridega. Koolituste võrdluses jäädi meie programmiga igati rahule, sest see on huvitav ja praktiline. Väidetavalt leiti igalt seminarilt ka midagi kasulikku, mida oma organisatsioonis rakendada.

Lõpetuseks sobib hästi ühe osaleja vastus küsimusele: “Kas soovitaksite osalemist ka teistele kvaliteedijuhtidele? Miks?”
“Jah, soovitaksin kindlasti. Põhjused: sisukas programm, kaasahaarav ja mõtlemapanev esitus, vajalikud teemad olenemata, millisel elualal inimene töötab. Maksumuse poolelt- üks väheseid koolitusi koolitusturul, mille maksumus ei tundu röövimisena, vaid win-win hinnana.”

Huvilistele jääb vaid lisada, et mõlemad programmid alustavad taas sügishooajal!