TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

EAS alustab 15. septembril taotluste vastuvõttu tööstusettevõtja tehnoloogiainvesteeringu toetuse saamiseks.

Jagamisele läheb kokku 700 miljonit Eesti krooni seadmete ostuks, seadistamiseks, häälestamiseks ja ostuga kaasneva immateriaalse vara (tarkvara, litsentsid, knowhow, kasutusload jne) soetamiseks.

Taotlejaks võivad olla Eesti äriregistrisse kantud tööstusettevõtjast äriühingud, mis on ise või mille emaettevõte on vähemalt 24 kuud tegutsenud oma põhitegevusalal.


Programm on suunatud igas suuruses tööstusettevõtetele, projekti kogumaksumuse minimaalseks piiriks on 1 miljon Eesti krooni. Ühistaotluse esitanud taotlejatel ei või taotletava projekti kogumaksumus olla väiksem kui 2 miljonit Eesti krooni. Toetuse eesmärk on:
Eesti tööstusettevõtete ekspordipotentsiaali tõstmine ning tootearendusliku võimekuse tõstmine, et aidata Eesti ettevõtetel liikuda odavatelt toodetelt ja teenustelt suurema lisandväärtusega, innovaatiliste ja teadmismahukamate toodete ja teenuste eksportimisele.

Toetuse maksimaalne määr projekti kohta on:

1) suure tööstusettevõtja puhul kuni 20% abikõlblikest kuludest;
2) väike- ja keskmise suurusega tööstusettevõtja puhul kuni 40% abikõlblikest kuludest;
3) ühistaotluse esitanud taotleja puhul kuni 20% abikõlblikest kuludest;
4) ühistaotluse esitanud taotleja puhul kuni 40% abikõlblikest kuludest juhul, kui vähemalt 50% ühistaotluse esitanud taotleja partneritest on väike- ja keskmise suurusega tööstusettevõtjad.

Esimese vooru taotluste esitamise tähtaeg on 30. oktoober 2008 ja taotlusvooru eelarve 110 miljonit krooni.

TJO Konsultatsioonid meeskond on teile soovi korral toeks tehnoloogiainvesteeringu taotlemiseks vajaliku äriplaani ja investeeringustrateegia väljatöötamisel.

Huvi korral või täpsema info saamiseks võtke meiega julgesti ühendust, oleme meelsasti valmis vastama teie küsimustele täpsemalt!