TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

On alanud soodusregistreerimine sügishooaja arenguprogrammidesse!


TJO Konsultatsioonid alustab sügishooajal kuue arenguprogrammiga.

Kvaliteedijuhi arenguprogramm on kümnest ühepäevasest seminarist koosnev praktilise suunitlusega koolitusprogramm, mis kestab 2009 a septembrist kuni 2010 a aprillini. Arenguprogramm on suunatud kvaliteedijuhtidele ning kvaliteedijuhi rolli täitvatele isikutele. 

Kvaliteediinseneri arenguprogramm on mõeldud spetsialistile või keskastme juhile, kelle tegemistest ja otsustest sõltub protsessi väljundite ning toote kvaliteet: tooteinsenerid, kvaliteediinsenerid, protsessiinsenerid, tehnoloogid, kvaliteedijuhid, tehnoloogiajuhid. 

Toomisjuhi arenguprogramm on kahest kahepäevasest ja kolmest ühepäevasest seminarist  koosnev  koolitusprogramm, mis on suunatud ettevõtete ja organisatsioonide tootmisjuhtidele ning tootmisjuhi rolli täitvatele juhtidele (tänapäevastes ettevõtetes kasutatakse vägagi erinevaid ametinimetusi). 

Kvaliteedijuhtimissüsteem väikeettevõttele on suunatud ettevõtete juhtidele ja töötajatele, kes vastutavad ettevõtte ja juhtimissüsteemi arendamise eest. Programm on hea võimalus ise kiirelt, mugavalt ja soodsalt välja töötada ettevõtte kvaliteedijuhtimissüsteem.

Tootmiskulude alandamise programm aitab langetada õigeid otsuseid kulude alandamiseks. Programmi lahutamatuks osaks on erinevates organisatsioonides kasutust leidnud praktiliste kogemuste ja lähenemisviiside edastamine ning osalejate pidev kogemuste vahetamine.

Keskkonnajuhtimissüsteemi loomine kvaliteedijuhtimissüsteemi baasil koolitusprogramm on loodud efektiivseks ja praktiliseks abimeheks väikestele ettevõtetele, kes soovivad olemasolevat kvaliteedijuhtimissüsteemi (ISO 9001) täiustada keskkonnajuhtimissüsteemi (ISO 14001) osadega.

 

Soodustused:
Kui registreerute programmi:

  • enne 15. maid 2009, on võimalik kasutada –15% hinnasoodustust*!
  • ajavahemikul  15. mai - 12. juuni 2009, on võimalik kasutada –7% hinnasoodustust**!

*soodushind kehtib vaid juhul, kui tasute enne 17. juulit 2009 vähemalt 50%.
** soodushind kehtib vaid juhul, kui tasute enne 14. augustit 2009 vähemalt 50%.

Lisaks ülaltoodud soodustustele kehtib TJO Konsultatsioonid konsultatsiooniklientidele meie koolituskursustel osalemiseks hinnasoodustus –5%.

Kui ühest organisatsioonist osaleb programmis vähemalt kaks inimest, siis rakendub veel lisasoodustus -5%. Kvaliteedi- ja keskonnajuhtimise programmidel kahekesi osaledes rakendub programmi tutvustuses toodud erihind.

NB! Kui komplekteerite oma ettevõttele korraga (erinevaid) koolitusi vähemalt 70 000 krooni väärtuses, siis on võimalik EASist 50% kuludest tagasi saada! Kui soovite selleks meie abi kasutada, siis palun andke meile sellest teada !

Kohtumiseni seminaridel!