Tootmise võtmeisikud ootavad arendamist


Mai 2011

Majandus hakkab kosuma ja tootmismahud kasvama. Kas olete selleks valmis? Kui vahepealsel perioodil vähendati paljudes firmades inimeste arvu ning külmutati koolitus- ja arenduseelarved, siis nüüd on aeg taas organisatsioonidele uus hingamine anda. Vastasel korral jääb kasv realiseerimata.TJO Konsultatsioonid käivitab 2011. aasta sügishooajal taas 5 arenguprogrammi kokku 30 erinevaid teemasid käsitleva koolitusega:

  • Tootmisjuhi arenguprogramm – teekonda teadmiste ja oskuste ammutamiseks alustab juba IX lend tootmisjuhte või tootmise eest vastutavaid töötajaid. Koolituste käigus käsitletakse teemasid nii tootmise planeerimise, efektiivsuse ja seadmete hoolduse kui ka juhtimise ja motiveerimise valdkonnas. Iga teema lahutamatuks osaks on ka praktiline arutelu ja kogemuste vahetamine. Lisaks tootmisjuhtidele soovitame ka ettevõtte meistrid saata Meistrite juhtimiskoolitusele, millele rakenduvad sel juhul samuti nimetatud programmi soodustused.
  • Lean metoodikate rakendamine – tegu on kaheksast koolitusest koosneva programmiga, kus esimene koolitus annab ülevaate lean põhimõtetest üldiselt ja ülejäänud käsitlevad kitsamaid teemasid. Lean tootmise koolitusprogrammi läbivaks ideeks on vähendada pideva parendamise kaudu raiskamisi tootmisprotsessis, mis loob väärtust ja voolab tõrgeteta vastavalt nõudlussignaalidele.
  • Kvaliteedijuhi arenguprogramm – kuus temaatilist koolitust aitavad arendada oskusi juhtimissüsteemi hindamiseks ning arendamiseks. Arenguprogramm tegi 2011. aasta kevadhooaja eel läbi põhjaliku parenduskuuri ja on nüüd otseselt suunatud juhtimissüsteemi tulemuslikkuse tõstmisele. Kvaliteedijuhi isiklikku tulemuslikkust tõstvad koolitused on koondatud Juhtimisoskuste arendusprogrammi
  • Juhtimisoskuste arendusprogramm – programmi käigus läbitakse kõik praegusele või tulevasele juhile olulised teemad ja tutvustatakse erinevaid tööriistu, et suurendada nii juhtide kui ka organisatsiooni kui terviku tulemuslikkust. Praktilised töövõtted ja tööriistade kasutamine kinnistatakse rühmatööde, praktiliste harjutuste ja näidete kaudu omandatud teadmistega.
  • Six Sigma Green Belt – programm on mõeldud juhtidele ja spetsialistidele, kes puutuvad kokku keerukate ja komplektsete probleemidega ning soovivad omada efektiivset tööriista selliste probleemide lahendamiseks. Varasem Six Sigma metoodika tundmise kogemus ei ole vajalik. Six Sigma rohevöö koolitusprogrammi edukatele lõpetajatele väljastatakse vastavad tunnistused.

Alates septembrist algavad kõik koolitused kell 9.30, mis peaks muutma osalemise eriti mugavaks just kaugemalt tulijatele – ei pea sõitu linna liiga vara alustama.

Kui komplekteerite oma ettevõttele koolitusi vähemalt 3200 euro eest, siis on võimalik EASilt veel 50% koolituste maksumusest tagasi saada. Pakume vajadusel taotluse koostamiseks ka oma tuge ning meie koolitustele registreerijate jaoks on see teenus täiesti tasuta! Samas pöörame tähelepanu asjaolule, et kuna EASi vastava meetme eelarvet ei jätku enam kauaks, siis tuleks huvi korral taotlus toetuse saamiseks esitada võimalikult kiiresti. Sel juhul saab varakult kindel olla toetuse saamises ning minna suvele vastu rahuliku südamega.

Ülalnimetatud arenguprogrammidesse registreerimisel on võimalik saada erinevaid soodustusi kuni –15%. Lähemat infot ülaltoodu kohta ja koolitustele registreerida saab aadressil info[at]tjo.ee või telefonil 665 9525.

Kohtumiseni koolitustel!

TJO Konsultatsioonid
 
© TJO Konsultatsioonid