4 põhjust investeerimiseks


November 2011

Järgnevalt annan teile 4 nõuannet, miks just NÜÜD ja PRAEGU on mõistlik investeerida koolitusse ja konsultatsiooni, mis aitavad ettevõtetel tõsta efektiivsust, vähendada kadusid, korrastada tööprotsesse ja/või taotleda sertifitseerimist.  1. Saabumas on talv, mis sesoonsusest sõltuvalt on osale ettevõtetest põhitöö osas veidi rahulikum aeg. Juhtidel jääb aega mõelda tulevikuplaanidest ja protsesside korrastamisest ning täiustamisest.
  2. Ka operatiivtasandi töötajad on rohkem valmis olema soojas ruumis ning kaasa mõtlema. Ainult ülemused tootlikkuse tõstmise küsimusi ei lahenda, kogu meeskond peab olema kaasatud.
  3. Hoolimata igasugu hirmutavatest sõnumitest on eurotoetused Eesti ettevõtete jaoks olemas ja avatud. Seni oleme seda finantseerimisvõimalust hästi kasutanud ja mõnedele programmidele mõeldud raha võib hakata otsa saama. Rahataotlemise/jagamise põhimõte on selge: kes ees, see mees. EASi teadmiste ja oskuste programmist toetuse taotlemine on meie abiga kiire ja lihtne (kui vajate abi, siis andke teada).
  4. Kui ootab ees uus kriis, siis on oma tegevuse efektiivsemaks kujundanud ettevõte konkurentsivõimelisem ka kriisitingimustes ning pärast seda ikka alles.

Kui otsite sobivaid koolitusi, siis tasub tutvuda 2012. I poolaasta arenguprogrammidega ja ka teiste  avalike koolituste, aga ka valikprogrammidega.

Peale selle viime pidevalt läbi organisatsioonisiseseid koolitusi, mis on kujundatud täpselt, vastavalt kliendi soovidele. Kui olete huvitatud sisekoolitustest, siis palun andke sellest teada!

Ülevaade populaarsematest konsultatsioonirteenustest on avaldatud meie kodulehel.

Andke oma huvidest teada!

Aitame teie organisatsiooni tulemuslikkust suurendada!

 

TJO Konsultatsioonid

 

Kasulikku lugemist

Lugege konsultantide nõuandeid


 

 
© TJO Konsultatsioonid