ISO KÄSIRAAMAT: ISO 9001 väikeettevõtetele - Mida tehaEesti Standardikeskus koostöös TJO Konsultatsioonidega (tõlkija) kirjastas eesti keeles ISO käsiraamatu "ISO 9001 väikeettevõtetele. Mida teha". Raamatut oli esmakordselt võimalik hankida 12.-13. juunil 2003 toimunud samateemalisel konverentsil.

Tegemist on ISO 9001: 2000 kommenteeritud väljaandega, mis annab juhiseid selle kohta, kuidas luua standardile ISO 9001 vastav kvaliteedijuhtimissüsteem. Kuigi raamat on suunatud väikeettevõtetele, on seda tegelikkuses kasulik lugeda mistahes suurusega organisatsioonis. Tõlkijad on lisanud omalt poolt mitmeid sisulisi kommentaare, mis võimaldavad standardi nõuetest loodetavasti veelgi paremini aru saada.

Käsiraamat on üles ehitatud standardipõhiselt, nii et igale standardi jaotisele järgnevad kommentaarid ja juhised selle kohta, kuidas seda standardi jaotist praktikas rakendada.
Tihti tuleb kvaliteedijuhtimissüsteemi rakendamise järel tõdeda, et standardi nõuetest ei saadud alguses õigesti aru ning esialgne tõlgendus oli kaugel asjade tõelisest olemusest.
Käsiraamat aitab standardi sisust paremini aru saada ning annab praktilist nõu erinevate valikuvõimaluste kohta, hoides kokku kvaliteedijuhtimissüsteemide arendajate aega ja raha.

NB: raamatust on 2010. a antud välja uus versioon!

Käsiraamatu tiraaž on läbi müüdud!

NB: Kui täidate tellimislehe ja tasute selle alusel saadetud arve, siis saate raamatu kätte Teie poolt etteantud aadressil!

Käsiraamatu hinnaks on 290.- krooni (18.53 EUR). Hinnale lisandub käibemaks.

Täpsem info telefonil: 665 9525 või 665 9520

  Soovin tellida  ISO käsiraamatu(t) "ISO 9001 väikeettevõtetele. Mida teha".

Telefon
Nimi
Organisatsioon    
Aadress
Postiindeks
E-post
Telefon
Faks
Lisage palun mistahes number *

 Soovin, et raamat(ud) saadetaks ülalkirjeldatud aadressil (sisaldub hinnas)

Lisainformatsioon     


   

TÄNAME! 
© TJO Konsultatsioonid