See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Konsultatsioon

Kaizen-ehk pideva parenduse süsteemi juurutamine

Iga ettevõte peab olema valmis jätkuvalt kohanema turul toimuvate muudatustega. Selle eelduseks on ühelt poolt meeskonna valmisolek ja mõtteviis, kuid teisalt on oluline ka praktikas paljude erinevate parendustegevuste elluviimine ja seeläbi pidevalt paremaks ja efektiivsemaks muutumine.

Regulaarselt erinevaid parendusi (lean-terminoloogiat kasutades kaizen-event) ellu viivate organisatsioonide puhul saame rääkida kaizen kultuurist ehk pideva parendamise kultuurist. Sellise organisatsioonilise kultuuri tekkimiseks on vajalik juhtidel tagada motiveeriv ja innustav õhkkond, samuti tekitada organisatsioonis parendustegevuste haldamist toetav süsteem, et erinevaid tegevusi planeerida, ohjata ning nende mõju hinnata.

Kui tunned huvi parendustegevuste süsteemi loomise vastu oma organisatsioonis, võta ühendust ja räägime lähemalt!

MIKS VALIDA PARTNERIKS TJO KONSULTATSIOONID?

  • Oleme aastaid tegelenud lean-tootmise põhimõtete ja tööriistade rakendamise nõustamisega erinevates organisatsioonides.
  • Oleme läbi viinud hulgaliselt efektiivsuse tõstmise analüüse, lean koolitusi ja lean põhimõtete alaseid nõustamisprojekte.
  • Meie konsultandid on pikaajalise tootmise juhtimise kogemusega praktikud.

Toimumisaeg, -koht ja hind

Aeg ja koht lepitakse eraldi kokku ning hind sõltub projekti sisust.

Soovid konsultatsiooniteenuste kohta rohkem infot?

Seotud teenused