See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Peamise sisu sektsioon
Konsultatsioon

Abi EL toetuste taotlemisel

Pakume abi EL toetuste taotlemisel, mis aitavad organisatsioone arendada ja nende tulemuslikkust suurendada. Toetusmeetmeid on vägagi erinevaid, neid vahendavad Eestis näiteks Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK), Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA) ja mitmed teised organisatsioonid. Heaks võimaluseks ettevõtte komplekssel arendamisel on EASi poolt toetatav Ettevõtte arenguprogramm.

Osad programmid on küll hetkel suletud, kuid samas on pidevalt tekkimas ka uusi võimalusi. Meie konsultantidel on laialdased kogemused ja hoiame end erinevate toetusmeetmete tingimustega pidevalt kursis.

Võtke meiega julgelt ühendust ja rääkige oma plaanidest ning mõtetest. Oleme valmis analüüsima, millised võiksid olla just Teie jaoks sobilikud võimalused erinevate toetusmeetmete seas. Üheskoos leida parima lahenduse teie soovide reliseerimiseks ja organisatsiooni arendamiseks!

Oleme abistanud oma kliente järgmiste valdkondade ja toetusmeetmete raames:

Ettevõtte arenguprogrammi toetus on EASi uuendatud toetus, mis on mõeldud ambitsioonikatele ja arengule suunatud ettevõtetele nende arenguprogrammide elluviimise toetamiseks.

Digidiagnostika toetuse eesmärk on toetada töötleva tööstuse ja mäetööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostikate koostamist. Maksimaalne toetuse summa oleneb ettevõtte toetuse taotlemisele eelneva majandusaasta müügitulust. Kui ettevõtte eelmise aasta müügitulu (€) on järgnev: 200 000 – 1 miljon , siis toetus on 5 000 1 miljon – 5 miljonit, siis toetus on 10 000 üle 5 miljoni, siis toetus on 15 000

Vähese ettevõtluskogemusega alustav saab ettevõtja oma äritegevusele hoogu juurde anda.

Tehnoloogiainvesteeringute toetus on mõeldud tööstusettevõtetele kaasaegsete seadmete soetamiseks.

Tööstusettevõtja nõustamise toetus tootmise efektiivsuse ja tootlikkuse tõstmiseks.

Tootmiskorralduse diagnostika abil tootmise efektiivsuse tõstmise ja tootlikkuse suurendamise võimaluste kiiranalüüsi läbiviimine.

Tootearenduse toetus, mille raames toetatakse tootearenduse eeluuringu, rakendusuuringu ja põhiprojekti elluviimist, et töötada välja uusi tooteid ja teenuseid.

Ekspordi arendamise toetus toodete ekspordituru nõuetega vastavusse viimiseks, tootenäidiste tellimiseks, brändide väljatöötamiseks, sihtturgude külastamiseks, turundusürituste korraldamiseks ja turu-uuringuteks.

Teadmiste ja oskuste arendamise toetus, mille raames võimalik saada toetust täiendkoolituste ja erinevate uuringute ning nõustamiste läbiviimiseks.

Tugiteenus- ja arenduskeskuste toetus rahvusvaheliste kontsernide tugiteenuste ja arenduskeskuste Eestisse toomise toetamiseks.

Kasvuettevõtja arenguplaani toetus ehk nn kompleksmeede strateegilise arenguplaani elluviimiseks.

Arendustöötaja kaasamise toetus ettevõtete rahvusvahelise konkurentsivõime suurendamiseks.

Miks valida partneriks TJO Konsultatsioonid?

  • Toetame oma kliente strateegia arendamisel juba üle 15 aasta.
  • Oleme nõustanud enam kui 100 organisatsiooni El toetuste finantseeringuna kaasamisel.
  • Meie kaasabil on oma klientide arendustegevusi finantseeritud enam kui 70 miljoni € ulatuses.

Toimumisaeg, -koht ja hind

Aeg ja koht lepitakse eraldi kokku ning hind sõltub projekti sisust.

Soovid konsultatsiooniteenuste kohta rohkem infot?

Seotud teenused