See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Peamise sisu sektsioon

Meeskond

Meie meeskonnaliikmetel on pikaajaline kogemus nõustamisprojektide ja koolituste läbiviimisel, kuid oleme ka praktikud. Kombineerituna on Teie käsutuses üle 50 aasta praktilist kogemust tootmisjuhi, kvaliteedijuhi või ettevõtte juhina. Võtke julgelt ühendust!

  • 510 6361
  • jussi@tjo.ee
  • Juhatuse esimees, konsultant ja koolitaja

  Jussi Onoper

  Jussi on TJO Konsultatsioonide juhatuse esimees, koolitaja ja konsultant. Rahvusvaheliselt akrediteeritud juhtimiskonsultandina (ILM/SFEDI Accredited Business Support Professional) on ta üle 20 aasta nõustanud ja koolitanud era- ja avaliku sektori organisatsioone nii Eestis kui ka välisriikides. Jussi on ka Eesti Standardikeskuse juhtimissüsteemide ja vastavushindamise tehnilise komitee nr 33 esimees. Ta on tõlkinud eesti keelde mitmeid juhtimissüsteemide alaseid standardeid (s.h. ka ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 jpt).

  Jussi põhilisteks tegevusvaldkondadeks on organisatsioonide juhtimissüsteemide arendamise ja juurutamise nõustamine, ärimudelite ja strateegia arendamise alaste nõustamisprojektide läbiviimine, lean ja lean 6 sigma parendusprojektide läbiviimise nõustamine. Samuti on Jussi hinnatud koolitaja ja moderaator, kes on välja töötanud ja läbi viinud paljusid koolitusprogramme ja arenguprogramme nii avalike kui organisatsioonisiseste koolitustena.

   
  • Juhtimissüsteemide konsultant

  Ain Reinbusch

  Ain on meie uus konsultant ja koolitaja. Tema põhilisteks tegevusvaldkondadeks on kvaliteedi-, keskkonna- ja töötervishoiu ning ohutuse juhtimissüsteemide alane nõustamine, juhtimissüsteemide auditeerimine ja analüüs ning koolituste läbiviimine.
  Ta on töötanud pikalt nii projektijuhina, kui ka tootmisjuhina ja kvaliteedijuhina Eesti ehitus- ja tootmisettevõtetes. Enne meie juurde tööle asumist on ta läbinud palju meie standardite alaseid koolitusi. Kõrgelt hindame Aini asjalikkust, pädevust ja sõbralikkust.

  • Efektiivsuse ja tootmise juhtimise konsultant

  Urmas Ruubel

  Urmas on tootmise juhtimise ja LEAN-valdkonna konsultant. Ta omab üle 20 aasta praktilist kogemust tootmisjuhina ja konsultanditööga tegeleb alates 2014. aastast. Urmase läbiviidud nõustamis-, mentorlus- ja koolitusprojektid keskenduvad eelkõige muudatusteks vajalike tingimuste loomisele. Samas on ta tänu suurele praktilisele kogemusele valmis pakkuma ka praktilist laadi abi tootmise kitsaskohtedega tegelemisel.

  Urmase põhilised nõustamisvaldkonnad on tootmisettevõtete efektiivsuse analüüsimine ja efektiivsuse tõstmise programmide elluviimine, LEAN-mõtteviisi ja tehnikate juurutamine (5S, VSM, Kaizen, SMED jne), LEAN- ja tootmise juhtimise alaste organisatsioonisiseste koolitusprogrammide läbiviimine. Samuti hindavad tootmisjuhid, meistrid ja spetsialistid kõrgelt Urmase poolt läbi viidud koolitusi ja mentorlusprogramme.

  • 665 9525
  • anna@tjo.ee
  • Koolitusspetsialist

  Anna Tretjakova

  Anna on Teile abiks kõigis küsimustes, mis on seotud meie avalike koolituste ja arenguprogrammidega. Ta on valmis keskenduma Teie organisatsiooni lühi- ja pikaajalistele arenguvajadustele ning pakkuma välja just Teile sobilikud lahendused. Olgu selleks siis ühe spetsialisti osalemine avalikul koolituskursusel või Teie vajadustele kohandatud koolituse tellimine sobival ajal ettevõtte töötajate grupile.
  Andke oma soovidest teada!

  In memoriam

  Liivo Põllup
  25.07.1969 – 20.07.2019

  Meie hulgast on lahkunud meie kallis kolleeg Liivo Põllup.

  Kohtusime Liivoga esimest korda 1997. aastal toonases ESS Tallinnas läbiviidud koolitusel. Alates 2001. aastast liitus Liivo TJO Konsultatsioonidega ja oli sellest ajast meie meeskonna liikmeks.

  Liivo oli keskendunud juhtimissüsteemide arendamisele. Neid sai tema TJOs oldud 18 aasta jooksul ühiselt arendatud mitusada. Talle meeldisid standardid ja neid töötasime läbi hulganisti. Liivo oli ka meie enda juhtimissüsteemi arendamise koordinaatoriks. Liivo tegi oma tööd pühendunult ja suure vastutustundega. Tal tekkis klientidega hea kontakt, mis püsis pikki aastaid. Liivo oli põhjalik ning armastas enda ümber korda. Teda võis kõikidele eeskujuks tuua asjade korrastamises.

  Ta oskas hinnata häid maitseid ja võis üllatada erinevate soovitustega heade söögikohtade ja õllemarkide osas. Liivoga oli hea erinevatel reisidel käia, sest tal oli igas piirkonnas tuttavaid inimesi ja kohti, mida külastada. Jääme Liivot tänutundega mäletama ja temast puudust tundma. Avaldame TJO Konsultatsioonide nimel kaastunnet lahkunu lähedastele.

   

Galerii meeskonnast