See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Konsultatsioon

TPM (Total Productive Maintenance) seadmete hooldussüsteemi juurutamine

Tootmise efektiivsuse seisukohalt on üheks oluliseks valdkonnaks seadmete ja töövahendite korrashoidmine. Sageli lisab igapäevastele tegemistele “vürtsi” just olulise seadme tõrkumine kõige kiiremal tööperioodil.

Kuidas hoolitseda selle eest, et võiksime oma seadmetele igal ajal kindlad olla? Kuidas suurendada tootmisprotsessi töökindlust ja alandada vastuolu seadme käitaja ja hooldaja vahel seadme tehnilise seisukorra eest hoolitsemise ning parendamise osas? Siinkohal tuleb appi TPM (Total Productive Maintenance) ehk seadmete hooldussüsteem.

Seadmete süsteemse hoolduse põhimõtete läbimõtlemine ja juurutamine aitab tulevikus seadmetega seotud probleeme ennetada. Võtke ühendust ja räägime lähemalt!

MIKS VALIDA PARTNERIKS TJO KONSULTATSIOONID?

  • Oleme aastaid tegelenud lean-tootmise põhimõtete ja tööriistade rakendamise nõustamisega erinevates organisatsioonides.
  • Oleme läbi viinud hulgaliselt efektiivsuse tõstmise analüüse, lean koolitusi ja lean põhimõtete alaseid nõustamisprojekte.
  • Meie konsultandid on pikaajalise tootmise juhtimise kogemusega praktikud.

Toimumisaeg, -koht ja hind

Aeg ja koht lepitakse eraldi kokku ning hind sõltub projekti sisust.

Soovid konsultatsiooniteenuste kohta rohkem infot?

Seotud teenused