See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Koolitus

LEAN-mõtteviis ja tehnikad kontoris

Igas organisatsioonis toimub osa tööst ka kontoris. Kontorite töökorraldus võib küll olla organisatsiooniti erinev, kuid sellel on ka paljusid sarnaseid jooni. Igal juhul on lean-mõtteviis ja tehnikad edukalt rakendatavad ka kontoris. Ka kontoris tasuks keskenduda väärtuse loomisele ja püüda hoiduda erinevatest raiskamistest. Kuna kontoritöö on nii tootmisest kui ka teenindusest mõneti erinev, siis on siin lean-põhimõtete ja tehnikate osas natuke teistsugused rõhuasetused.

Sihtgrupp

Koolitusele on oodatud nende organisatsioonide juhid ja arendusjuhid, kes otsivad ideid oma organisatsiooni kontoritöö tulemuslikkuse suurendamiseks, sh kulude ja raiskamiste vähendamiseks kontoritöös.

Eesmärk

Koolituse eesmärgiks on anda ülevaade LEAN-mõtteviisist ja levinumatest tehnikatest ning nende rakendamise võimalustest kontoris.

Teemad

  • Lean mõtteviis ja levinumad lean metoodikad – kuidas neid rakendada kontoris
  • lean maja” kontoris
  • Väärtust lisavad ja väärtust mittelisavad tegevused
  • Kontoris esinevate raiskamiste märkamine ja vähendamine
  • Millest alustada ja kuidas edu saavutada

Koolitaja

Jussi Onoper

Jussi on üle 25-aastase kogemusega koolitaja ja juhtimiskonsultant, kes on koolitanud nii era- ja avaliku sektori organisatsioone Eestis ja ka välisriikides. Samuti on Jussi hinnatud koolitaja ja moderaator, kes on välja töötanud ja läbi viinud paljusid koolitusprogramme ja arenguprogramme nii avalike kui orgnaisatsioonisiseste koolitustena. Jussi on läbinud erinevate ISO standardite juhtaudiitorite kursused, teiste seas ka ISO/IEC 27001 standardi osas.

Miks valida partneriks TJO Konsultatsioonid?

  • üle 20 aasta kogemusi koolituste ja nõustamisprojektide läbiviimisel;
  • üle 300 rahuloleva kliendi erinevatest tegevusvaldkondadest;
  • praktikutest koolitajad;
  • aktiivne õppimine ning kogemuste vahetamine.

Tekkis küsimusi? Soovite tellida koolitust sobival ajal ja kohas? Võtke ühendust!

Seotud teenused