See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Avasime registreerumise 2018 I poolaasta koolitustele ja programmidesse

Ilmselt toimub juba Sinugi organisatsioonis 2018 aasta plaanide ja eelarvete koostamine. Nüd on just õige hetk järele vaadata, millised avalikke koolitusi TJO Konsultatsioonidel 2018 I poolaastal Sulle ja Sinu kolleegidele pakkuda on.

2018 aasta I poolaastal alustame kolme mahukama koolitusprogrammiga:

23. jaanuaril alustab uus Kvaliteedijuhi arenguprogramm. Paljude kvaliteedijuhtide jaoks seisab 2018. aastal ees juhtimissüsteemi uuendamine vastavalt ISO 9001:2015 nõuetele. Kvaliteedijuhi arenguprogramm annab osalejatele uusi vaatenurki ja suuniseid juhtimissüsteemi arendamiseks ja tõhustamiseks. Tutvu 2018 I poolaasta Kvaliteedijuhi arenguprogrammiga.

6. veebruaril alustavas Tootmisjuhi arenguprogrammis anname ülevaate olulisematest tootmise juhtimisega seotud valdkondadest. Senised osalejad on hinnanud programmi eelkõige seetõttu, et koolitajateks on pikaajalise praktilise tootmisjuhi kogemusega koolitajad. Koolituste käigus võtame tootmisjuhi rolli osadeks lahti ja paneme üheskoos kokku tagasi. Tutvu 2018 I poolaasta Tootmisjuhi arenguprogrammiga.


9. veebruaril alustab Lean 6 Sigma Green Belt koolitusprogramm. Viiest moodulist koosnev koolitus on mõeldud juhtidele ja spetsialistidele, kes puutuvad oma töös kokku komplekssete probleemidega, mille juurpõhjused ei ole pealtnäha selged.  Koolitusel osalejad saavad Lean 6 Sigma metoodika näol efektiivse tööriista keerukate probleemide lahendamiseks ning hajusate tulemuste kontrolli alla võtmiseks. Tutvu 2018 I poolaasta Lean 6 Sigma koolitusprogrammiga.

Tunned huvi?