See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

EAS avas kompleksmeetme programmi

EAS avas 11. jaanuaril kauaoodatud “kompleksmeetme” programmi ehk ettevõtte arenguprogrammi toetuse meetme. Programmi kogueelarve on 73 mln eurot, sh I etapil 20,5 mln eurot. Programmi rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest

Uus meede on mõeldud ambitsioonikatele ja arengule suunatud ettevõtetele nende arenguprogrammide elluviimise toetamiseks.Maksimaalne toetussumma ühe taotleja kohta on 500 000 eurot. Programm sisaldab eelnevate aastate jooksul tuttavaks saanud valdkondade (nt tootearendus, eksporditurundus, tehnoloogiainvesteeringud, koolitused, nõustamised jms) toetamist, kuid taotlemise tingimused on muutunud. Samuti püüab EAS taotlejaid toetada erinevate nõuannetega.

TJO Konsultatsioonid on aastate jooksul aidanud välja töötada üle 100 strateegilise arengukava ja olnud toeks väga erinevate parendusprojektide ettevalmistamisel ning elluviimisel. Kui kavandate ambitsioonikaid arendusprojekte, kaalute toetuse taotlemist ja soovite arenguprorgammi koostamisel vm seonduvates valdkondades abi või nõu küsida, siis palun võtke meiega ühendust aadressil info@tjo.ee või 665 9525. Kui soovite lähemat infot, siis palun andke sellest teada.

Loe täpsemalt ettevõtte arenguprogrammi toetuse kohta.

Tunned huvi?