See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Peamise sisu sektsioon

EAS avas tugiteenus- ja arenduskeskuste toetuste programmi

EAS avas 18. veebruaril Tugiteenus- ja arenduskeskuste toetuste programmi. Programmi kogueelarve on 2 mln eurot. Programmi rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest

Uus meede on mõeldud rahvusvaheliste kontsernide tugiteenuste ja arenduskeskuste Eestisse toomise toetamiseks.Maksimaalne toetussumma ühe taotleja kohta on 200 000 eurot. Programm sisaldab toetust nii põhivara soetamise, hoone renoveerimise, värbamiskulude, töötajate palga, lähetuskulude kui ka koolituskulude kompenseerimiseks.

TJO Konsultatsioonid on aastate jooksul aidanud välja töötada üle 100 strateegilise arengukava ja olnud toeks väga erinevate parendusprojektide ettevalmistamisel ning elluviimisel. Kui kavandate ambitsioonikaid arendusprojekte, kaalute toetuse taotlemist ja soovite arenguprorgammi koostamisel vm seonduvates valdkondades abi või nõu küsida, siis palun võtke meiega ühendust aadressil info@tjo.ee või 665 9525. Kui soovite lähemat infot, siis palun andke sellest teada.

Loe täpsemalt Tugiteenus- ja arenduskeskuste toetuste kohta.

Sarnased artiklid

  • 2019 kevadhooaja koolituskalender
    Loe lähemalt
  • Algas soodustregistreerumine sügisestesse koolitusprogrammidesse
    Loe lähemalt
  • Uus koolitus “Teeme ruumi efektiivsusele” keskendub ruumipaigutusest tingitud raiskamiste vähendamisele tootmises
    Loe lähemalt

Tunned huvi?