See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

EAS toetab ligi 5 miljoni krooniga meie klientide eksporditegevust

Käesoleva aasta varasuvel taaskäivitunud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) Ekspordiplaani Programmi 2004. aasta esimene rahastamisvoor on tänaseks seljataga ning rõõm on tõdeda, et see on lõppenud nii meile kui ka meie klientidele ootuspäraselt edukalt.

Koostöös OÜga TJO Konsultatsioonid osales Ekspordiplaani Programmi esimeses voorus 5 eksportööri, kes pingelise ning huvitava arendusprojekti tulemusena koostasid 1. juuliks oma ettevõtete ekspordiplaanid ning esitasid need hindamiseks Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusele.

Traditsiooniliselt on Eesti üheks põhiliseks ekspordiartikliks kohalike oskustööliste poolt väärtustatud puittoodang ja mööbel, selles valdkonnas tegutsevad ka 3 meie klienti, kelle ekspordiplaanid heaks kiideti. Lisaks neile saavad EASi toel oluliselt oma eksporditegevust laiendada ehitusmaterjalide tootja ning metalltoodete tootja.

Kõik viis ettevõtet said täismahus toetuse kavandatud ekspordialaste tegevuste elluviimiseks. Soovime omalt poolt edu kõigile ettevõtjatele ekspordiplaanide elluviimisel!

EASi toetusel on endale professionaalsete juhtimiskonsultantide abiga ekspordiplaani koostanud juba üle 100 ettevõtte, neist enam kui 30 on selleks kasutanud OÜ TJO Konsultatsioonid abi ja kogemusi.

Strateegiliste ja ekspordiplaanide koostamisest ning sellega seonduvatest tulemustest on juttu erinevates artiklites ja raamatutes.

Tunned huvi?