See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Jaanuaris TASUTA LEAN-tootmise diagnostika 5 kiiremale tootmisettevõttele!

Eksportivatele tootmisettevõtetele on jaanuarikuu reeglina mõnevõrra rahulikum. Kui välispartneritel ja tellijatel võtab pühadeperioodist väljatulek ja tavapärase töötempo taastamine mõnevõrra rohkem aega, pakub jaanuar hea võimaluse tegeleda sisemiste teemadega, korrastada arendamisega seotud mõtteid. Ise igapäevaselt ettevõttes tegutsedes ei pruugi pilk hetkeolukorrale ning kasutamata võimalustele olla alati kõige objektiivsem.

TJO Konsultatsioonid tuleb Teile siinkohal appi – oleme valmis läbi viima Teie ettevõttes TASUTA LEAN-tootmise kiirdiagnostika tootmise efektiivsuse tõstmise võimaluste väljaselgitamiseks.

Diagnostika käigus tutvuvad konsultandid ettevõtte tootmis- ja töökorraldusega, vestlevad võtmeisikutega ning annavad selle baasil hinnangu ettevõtte hetketasemele ja arendamist vajavatele valdkondadele. Lähtume diagnostika läbiviimisel LEAN-tootmise põhimõtetest ja erinevatest LEAN-elementidest. Koostame kokkuvõtte, mis sisaldab meiepoolset peegeldust ettevõtte hetkeolukorrast ja loetelu arendus- ning parendusvõimalustest.

LEAN-tootmise diagnostika on eelkõige mõeldud vähemalt 25 töötajaga tootmisettevõtetele, kes soovivad saada sõltumatut hinnangut oma tootmise efektiivsuse tõstmise võimaluste kohta ja soovivad rakendada LEAN-tootmise elemente. Diagnostika viiakse läbi 2017 aasta jaanuaris ja analüüsi läbiviimise täpsemad tingimused lepitakse kokku pärast avalduse täitmist.

Tasuta analüüsi tellimine

Tasuta analüüsi tellimiseks täitke palun hiljemalt 30. detsembriks järgmine vorm või saatke e-kiri või helistage 665 9525. Võtame Teiega ühendust detailide täpsustamiseks jaanuari esimese nädala jooksul.

Vastavalt võimalustele oleme valmis efektiivsuse tõstmise analüüsi läbi viima ka väiksemates ettevõtetes ning tootmisega mitteseotud ettevõtetes. Võtke meiega kindlasti ühendust ja leiame üheskoos Teie väljakutsetele parima lahenduse. Täitke avaldus või saatke e-kiri või helistage 665 9525.