See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Käsiraamatu ISO 9001 väikeettevõtetele. Mida teha uus väljaaanne

Eesti Standardikeskus koostöös TJO Konsultatsioonidega (tõlkija) andis eesti keeles välja ISO käsiraamatu “ISO 9001 väikeettevõtetele. Mida teha” uue väljaande.Uus väljaanne võtab arvesse ISO 9001: 2008 uuendused. Käsiraamatu eesmärgiks on lihtsalt ja rohkete näidete abil aidata ettevõtetel mõista ISO 9001 sisu ja leida endale sobiv tõlgendus standardi rakendamiseks.

Raamat annab ülevaate juhtimissüsteemide olemusest, levinumatest terminitest ja sellest, kuidas alustada kvaliteedijuhtimissüsteemi väljaarendamisega. Põhiosa raamatust on üles ehitatud standardipõhiselt, nii et igale standardi jaotisele järgnevad kommentaarid ja juhised selle kohta, kuidas seda standardi jaotist praktikas rakendada.

Oma olemuselt on tegemist ISO 9001: 2008 kommenteeritud väljaandega, mis annab juhiseid selle kohta, kuidas luua standardile ISO 9001 vastav kvaliteedijuhtimissüsteem. Kuna standardi ISO 9004 sisu on muutunud, siis on käsiraamat hinnaliseks rakendamisjuhiseks.

Kuigi raamat on suunatud väikeettevõtetele, on seda tegelikkuses kasulik lugeda mistahes suurusega organisatsioonis. Tõlkijad on lisanud omalt poolt mitmeid sisulisi kommentaare, mis võimaldavad standardi nõuetest loodetavasti veelgi paremini aru saada.

Käsiraamat aitab standardi sisust paremini aru saada ning annab praktilist nõu erinevate valikuvõimaluste kohta, hoides kokku kvaliteedijuhtimissüsteemide arendajate aega ja raha. Kui soovite täiendavad infot juhtimissüsteemi arendamise kohta, siis palun andke meile sellest teada. Põhjaliku ülevaate ISO 9001 nõuetest saate koolitusel ISO 9001-le vastav kvaliteedijuhtimissüsteem.

Käsiraamatu ISO 9001 väikeettevõtetele tellimine

Käsiraamatut on võimalik osta www.evs.ee

Täpsem info telefonil: 665 9525.

Tuned huvi?