See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Minitab 19 versioon on nüüd kättesaadav!

Andmete töötlemisel ja visualiseerimisel kasutatavast statistika- tarkvarast Minitab® anti äsja välja uus versioon (Minitab 19 versioon). Minitab aitab muuta statistilise andmetöötluse kiiresti ja lihtsalt arusaadavaks ka tavalistele ärikasutajatele, kellel ei ole erialast ettevalmistust. Sellega seonduvalt oleme programmi tutvustanud ja selle kasutamist õpetanud mitmetel erinevatel koolitustel.

Uuele versioonile on lisatud uudne paindlik navigeerimisfunktsioon, mis võimaldab analüüsi tulemusi grupeerida töölehtede alusel ja ühtlasi kasutada sorteerimist kas tähestiku või andmete sisestamise alusel. Lisandunud on ka jagatud vaate funktsioon, mille abil saab hõlpsasti kõrvutada mitme analüüsi tulemusi. Edasi on arendatud ka Minitabi assistendi funktsionaalsust, mis koos uudse kasutajaliidesega muudavad programmi kasutamise veelgi mugavamaks.

Minitab 19 versioonis on lisandunud mitmeid uusi ja täiustatud funktsioone, mille kasutamist õpetame juba 12. septembril algavas Lean Six Sigma Green Belt koolitusprogrammis. Oleme oma klientidele vajadusel toeks ka koolituste vahepealsel perioodil, sh anname soovi korral nõu Minitabi kasutamise osas.