See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

TJO kliendid EASi tehnoloogiainvesteeringu III voorus edukad!

Juulikuu keskpaigas selgusid EASi tööstusettevõtja tehnoloogiainvesteeringu III vooru toetuste saajad.

EASi andmetel esitati aprilli lõpuks kokku taotlusi 169 ettevõtte poolt. Neist toetuse sai 66 ettevõtet.

Toetuse saajatest suurima toetuse, 20 miljonit krooni, sai mahutitetootja AS Estanc, kes kasutas projekti ettevalmistamiseks sarnaselt mitmete teiste ettevõtetega ka TJO Konsultatsioonid tuge.

Eksportiva ettevõttena hindab Estanc AS kõrgelt EAS-i panust tootmistehnoloogia kaasajastamiseks. Tehnoloogiainvesteeringute projekti raames saadav toetus kiirendab uute tehnoloogiate kasutuselevõttu ja aitab kaasa tootmismahtude kiiremale tõusule.

AS Estanc peadirektor Vaido Palmiku sõnul sai Estanci  ja TJO Konsultatsioonide  vaheline koostöö alguse 2002 aastal, kui Estanc osales EAS-i ekspordiplaani pilootprojektis. Hilisematel aastatel on koos arendatud kvaliteedijuhtimise süsteemi ISO 9001.  Koostöö Tehnoloogiainvesteeringute projektis oli sellele loogiliseks jätkuks. Lihtne on teha koostööd partneritega kes meid tunnevad ja omavad ülevaadet meie arengutest läbi mitme aasta. TJO Konsultatsioonide meeskonda iseloomustab asjatundlikkus, tähtaegadest ja lubadustest kinnipidamine ning meeldiv kliendisuhtlus. Eriline heameel on veel sellest, et koostöö viis ka Estanci jaoks positiivse tulemuseni.

TJO Konsultatsioonid soovib kõigile toetuse saajatele edu investeeringute teostamisel!

https://www.tjo.ee/konsultatsioon/tehnoloogiainvesteeringute-plaani-ettevalmistamine/

Tunned huvi?