See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Tootmisjuhi arenguprogrammi kokkuvõte

8. mail 2018 lõppes kevadine Tootmisjuhi arenguprogramm. Tootmisjuhid lihvisid praktikas oma juhtimisoskuseid ning said uusi ideid tootmise efektiivsuse suurendamiseks, töötajate motiveerimiseks, seadmete efektiivsuse tagamiseks ning tootmise planeerimiseks. Praktiliste grupitööde ja arutelude käigus panid osalejad proovile oma kogemusi ja teadmisi. Osalenud hindasid kursuse igati kordaläinuks, sest tagasisideküsitluste baasil oli osalejate hinnang 9,2 kümnepallisel skaalal. Anname siinkohal sõna nii programmi juhtivale koolitajale kui ka osalejatele. Otsustage ise, kas Tootmisjuhi arenguprogrammis osalemine võiks ka Teie ettevõttele kasulik olla.

Juhtivkoolitaja Urmas Ruubel: „Õnnitlen arenguprogrammi lõpetajaid ja tänan aktiivse osalemise, küsimuste ning arutelude eest. Sügisel algab järgmine koolituste tsükkel. Kutsun kõiki tootmisjuhte osalema! Arenguprogramm annab tootmisjuhtidele igapäevatööks vajalikud baasteadmised inimeste, protsesside ja tehnoloogia juhtimisest. See sobib hästi neile, kes ei ole juhtimist koolipingis õppinud ning on tootmisejuhiks arenenud näiteks meistri või operaatori ametikohalt.“

Kaido Anier, Balti Spoon OÜ tehnikajuht 
Positiivne üldmulje, avatud suhtumine ja elav suhtlemine. Sain uut infot tootmisprotsesside kaardistamisest ja efektiivsest juhtimisest. Teadvustasin endale erinevaid raiskamisi tootmises ja usun, et oskan neid paremini märgata ning ka vähendada. Tehnikajuhina pean kasulikuks ka ettevõtte külastust, sest sain tutvuda tootmisseadmete hooldussüsteemi toimimisega praktikas

Häli Välja, BoostMe OÜ tootmisjuht 
Koolitaja Urmas Ruubel tekitas koolitusel mõnusa ja vaba õhkkonna, julgustas omavahelist vestlust ja arvamuste jagamist. Juba esimese koolituse käigus tekkis palju mõtted ja praktilisi ideid, mida oma töös rakendada. Soovitan kindlasti osaleda igal tootmisjuhil – asjalik ja praktiline programm!

Veljo Altmets, Enermet OÜ tootmisjuht 
Mõlemad lektorid olid professionaalsed ja reaalse tootmistaustaga – teavad, mida räägivad. Meeldis, et koolitus oli ülesehitatud kui dialoog paljude aruteludega ja kogemuste jagamisega. Praktiliselt poolelt – hakkasime ettevõttes juurutama lean-tootmise põhimõtteid ning alustasime 5S tehnika rakendamisest. Koolituselt sain nii uusi ideid kui ka kinnitust oma mõtetele ja senisele tegevusele.

Järgmine Tootmisjuhi arenguprogramm algab oktoobris 2018. Täpsema info leiad siit.

Tunned huvi?