See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

UUS! Reflektsioonipäev lisaks esmatasandi juhtide koolitusele

Oleme viimaste aastate jooksul aidanud sadadel tootmisettevõtete esmatasandi juhtidel omandada uusi juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi. Reeglina oleme korraldanud niinimetatud meistrite juhtimiskoolitusi 2-päevastena. Koolituse peamiseks eesmärgiks on aidata osalejatel käigus osalejad mõtestavad enda tööd juhina. Paljude osalejatega vesteldes tundus, et otstarbekas oleks lisada 2-päevasele põhikoolitusele täiendav moodul, mille käigus saavad koolitusel osalenud uuesti kokku, et arutada vabas vormis läbi ja mõtestada vahepeal saadud juhtimiskogemusi. Igal osalejal on võimalus rääkida oma kogemustest ning kuulda teiste osalenute käest, kuidas juhtimisoskuste ja -teadmiste rakendamine praktikas kulgenud on ja kas raskused ja rõõmud on sarnased.

Reflektsioonipäev leiab reeglina aset ca 1 kuu pärast põhikoolituse läbimist ja on 0,5-1 päevane, sõltuvalt grupi suurusest. Esialgu pakume reflektsioonipäeva sisekoolitusena, kuid tuleviks on plaanis hakata pakkuma seda lisavõimalusena ka meie koolituskeskuses toimuvate avalike koolituste puhul.

Kui tunnete täiendavat huvi meistrite juhtimiskoolituse või esmatasandi juhtide reflektsioonipäeva vastu, võtke ühendust info@tjo.ee või telefonil 665 9525.

Tunned huvi?