TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

Hea kingiidee täiskasvanutele


Kas kõik kingitused on juba tehtud? Kuidas sobiks kingikotti miski, mis valmistab üllatuse ja on ühtlasi ka kasulik ning seda saab pidada koguni investeeriguks?Kingitus peab üllatama

Lapsed on harjunud saama kingituseks maiustusi, mänguasju jms. Täiskasvanute kingitused on samuti sihtgrupi ootustele vastavad ja sageli üsna praktilise iseloomuga. Sageli võib praktilisuse tagaajamine kaotada kingitusele olulise üllatusmomendi.
Kui sageli olete saanud kingituseks võimaluse osaleda mõnel teie jaoks huvitaval ja kasulikul sündmusel? Kui sageli olete sellist võimalust pakkunud oma sõpradele, kolleegidele? Ei tule just sageli ette... See ei olekski nii paha idee...

Mõttel on jumet

Koolitus on motiveeriv ja kasulik. See investeering aitab käivitada ja suunata positiivseid arenguid.
 

Kui mõtlete oma sõpradele, alluvatele, kolleegidele või ülemusele – kas neile võiks olla tarvis midagi motiveerivat või uusi mõtteid ja impulsse? Kuidas on lood partneritega? Kui rahul olete nende tarnekindlusega, kvaliteediga, hinnatasemega, lubaduste täitmisega, paindlikkusega?

Kas sooviksite üht-teist muuta? Kuidas meeldiks, kui uuel aastal üht-teist muutuks? Kuidas meeldiks neid positiivselt üllatada?

Lubaduste lunastamine

Aasta lõpus on kombeks uueks aastaks eesmärke seada ja lubadusi anda. Milliseid lubadusi on kavas järgmiseks aastaks anda? Milliseid eesmärke püstitate?

Kas kõikidel lubadustel on ka kate? Kui suur osa neist on seotud iseenda või organisatsiooni arendamisega? Kui nii, siis miks arvame, et oleme järgmisel aastal paremad, kui midagi ei muuda?

Meie kogemuste kohaselt on koolitused hea võimalus saada vajalik impulss erinevat laadi positiivsete muudatuste käivitamiseks. Koolituselt saab teadmisi ja võimaluse omasugustega mõtteid vahetada, ühtlasi annab see hea raamistiku oma tegemiste üle järele mõtlemiseks ning isikliku tegevuskava koostamiseks. Sageli õnnestub ka koolitustelt saada väärt mõtteid ja nippe, mis aitavad enda mõtteid selgeks saada ja arengut kiirendada.

2011 on juba läinud, seame mõtted 2012sse

Jõuluaeg on alanud ja kõikjal püütakse vana aastat kokku võtta. Uusi ettevõtmisi sellesse aastasse enam palju ei mahu. Samas ei tasugi üle enda võimete midagi ette võtta. Peatselt algab uus aasta, mis annab harjumuspäraselt uue hingamise ja impulsi uusi projekte käivitada.
 

Siiski tasub jõulusaginas võtta ette kalender ja broneerida enda või kolleegi kalendris mõned päevad järgmisest aastast, kus minnakse uusi ideesid ja impulsse otsima. Praegu on kalendris lihtsam aega leida ja nii saab seekord ehk üht-teist tehtudki. Liiati on jõuluperiood ka suurte soodustuste ja eripakkumiste aeg.
 

Seega, kingi oma alluvale, ülemusele, kolleegile, sõbrale, partnerile ja miks mitte ka iseendale (kuigi siis jääb ära üllatusmoment) üks põnev ja kasulik koolitus järgmisel aastal.

TJO koolituskalendris on uuel aastal nii mõndagi, mida võiks tarvis minna. Seal on nii üksikkoolitusi kui ka terveid arenguprogramme nii organisatsioonide kui ka inimeste endi võimekuse arendamiseks. Vt koolituskalender ja arenguprogrammid. Pealegi on kuni 25. detsembrini võimalik kasutada jõulusoodustust.

Valige OÜ TJO Konsultatsioonid 2012. a I poolaasta koolituskalendrist välja kingisaajale sobivaim koolituskursus ning andke meile sellest teada. Aitame koolitusest teha meeldiva ja ühtlasi ka kasuliku kingituse.
 

Andke meile oma soovist teada telefonil 6659525 või e-teatega aadressil info at tjo dot ee.

Toredat jõuluaega!
TJO Konsultatsioonid