TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

EASi arendustöötaja toetus laienes ka tegevjuhile


Alates 5. augustist saab arendustöötaja kaasamise toetust taotleda ka tegevjuhi kaasamiseks. Tingimused on saranased turundusjuhi, inseneri vm arendustöötaja kaasamisele.Arendustöötaja toetuse eesmärk on aidata ettevõtetel katta valdkonna parimate spetsialistide Eestisse toomise kulusid. Rahvusvaheliste kogemustega tegevjuhi (kui arendustöötaja) kaasamine aitab ettevõtte konkurentsivõimet tõsta. See loob eeldused kõigi ettevõtte arengut mõjutavate valdkondade: turunduse, tootmise, personalijuhtimise jt terviklikuks arendamiseks. Kasvuettevõtete puhul on autoriteetse ja häid rahvusvahelisi kontakte omava tegevjuhi kaasamine tihti eelduseks riskikapitali investeeringute saamisel ning ettevõtte kiiremale rahvusvahelistumisel. 

TJO Konsultatsioonid on ettevõtteid nõustanud erinevate EASi toetusmeetmete taotluste koostamisel ja menetlemisel, sh ka arendustöötaja kaasamise toetuse taotlemisel. Meie abil on sajad ettevõtted saanud oma tegevustele erinevatest meetmetest tuge. Oleme valmis tuge pakkuma oma senistele ja lisanduvatele klientidele nii ülalkirjeldatud kui ka teiste ettevõtetele suunatud toetusmeetmete raames. Seega, kui tunnete huvi arendustöötaja kaasamise vastu ja soovite kaasata professionaalset konsultanti, siis palun andke meile sellest teada.

Kust saada infot

Ülevaade arendustöötaja kaasamise ettevalmistamisega seonduvatest tegevustest on esitatud aadressil http://www.tjo.ee/arendustootaja-kaasamise-ettevalmistamine. Taotlusvormid ja täpsem info on avaldatud EASi kodulehel.

Oleme meelsasti valmis vastama teie küsimustele täpsemalt!

Kasulikku lugemist

Strateegiliste ja äriplaanide koostamisest ning muust seonduvast on juttu erinevates nõuannetes jm kirjutistes. Loe lähemalt