TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

Kuidas suurendada tootmise efektiivsust – praktilise suunitlusega koolitusprogramm


Kas mõni järgnevatest väidetest iseloomustab kohati ka teie organisatsiooni?

  1. Tootmises on palju pooleliolevaid töid, nende täitmiseks vajalikud detailid ja pooltooted on paigutatud töökohtade lähedusse nii, et ka käiguteed on täis. Seetõttu tuleb pidavalt asju eest ära tõsta.
  2. Pidevalt toimuvad tootmisjärjekorras ümberkorraldused, kuna on vaja täita eritellimusi või hakatakse tähtaegadest maha jääma. ( kuid sellega kaasneb nii suurem ajakulu kui ka ressursi kulu)
  3. Töötajate seas valitseb segadus, kuna pidevalt muudetakse nende tööülesandeid ja töögraafikuid, mistõttu organisatsiooni tootlikus kõigub. Töötajate distsipliin töökorralduste täitmisel kõigub.
  4. Tootmises puudub sujuv detailide voog ning liiga palju aega kulub nende liigutamisele.
  5. Juhid tegelevad probleemidega nende ilmnemisel, kuid puudub nende lahendamiseks süsteemne lähenemine ning juurpõhjused jäävad likvideerimata.

Need küllaltki tuttavad ja levinud probleemid on ka tegelikkuses organisatsioonidele väljakutseks. Kahjuks jääb nende lahendamine paljude juhtide prioriteetidest välja ning ka kõrvalt on näha nende ettevõtete tootlikkuse seisakut või isegi langust.Iga ettevõtte eesmärgiks on püsida aina tihenevas konkurentsis, kuid selleks tuleb olla arenemisvõimeline kõikides organisatsiooni üksustes ning tähelepanuta ei saa ka jätta tootmises esinevaid protsesse ja nende efektiivsust.

TJO Konsultatsioonid on 16 tegutsemisaasta jooksul olnud toeks sadade organisatsioonide tulemuslikkuse tõstmisel. Oleme läbi viinud arvukalt erineva sisuga nõustamis- ja koolitusprogramme. Analüüsides tootmisettevõtete olukorda, oleme kokku koondanud metoodikate kogumi, mis arvestab Eesti ettevõtete töökorraldust, töötajate hoiakuid ja harjumusi ning aitab oluliselt tootlikkust tõsta. Meie kogemuste kohaselt ei pea olukorra lahendamiseks ilmtingimata meeskonda välja vahetama või arvukalt uusi töötajaid värbama. Enamasti tuleb olemasolev meeskond lihtsalt õigele teele juhatada ja neid natuke toetada.

Oleme valmis oma kogemusi teiega jagama ning pakume välja võimaluse investeerida 2 päeva tootlikkuse tõstmisega seonduvate teemade läbiarutamiseks ning uute ideede ammutamiseks.

Kui otsite toimivaid lahendusi tootlikkuse tõstmiseks ning soovite teada, kuidas lihtsate vahenditega paremaid tulemusi saavutada, siis

olete oodatud osalema 20.-21. märtsi koolitusel

KUIDAS SUURENDADA TOOTMISE EFEKTIIVSUST

Koolituse viib läbi Tauno-Jussi Onoper, ILM/SFEDI Accredited Business Support Professional, 16-aastase kogemusega juhtimiskonsultant, kes on nõustanud ja hinnanud parimaid ettevõtteid nii Eestis kui ka Euroopas. Koolitus toimub TJO koolituskeskuses (Väike-Paala 1, Tallinn).

Tule ja investeeri need kaks päeva, et leida praktilisi lahendusi enda ettevõtte tootmise efektiivsemaks muutmiseks.

Lisainfo koolituse sisu, registreerimise ja hinna kohta leiad siit.

Küsimuste korral oleme valmis vastama nii telefoni (Jussi Onoper – 510 6361) kui ka e-maili (jussi@tjo.ee) teel.