TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

EAS pakub ettevõtjatele paremaid võimalusi enda arendamiseks


Alates 27. juulist 2009 hakkas kehtima uus EASi määrus "Teadmiste ja oskuste arendamise toetamise tingimused ja kord", milles on mitmeid muudatusi ettevõtete kasuks.

Üheks olulisemaks muudatuseks võib pidada toetuse alammäära langetamist 25 000 kroonini, mis koos vähemalt 50%-lise omafinantseeringuga tähendab projekti minimaalset kogumaksumust 50 000 krooni (varem oli see 70 000 krooni). Nimetatud muudatus võimaldab paljudel väiksematel ettevõtetel arendus- ja/või koolitusprojektide elluviimisel kaasata EASi toetus, mis varem võis tihti kättesaamatu olla.

Lisaks võimaldab EAS alates 3. augustist mikro- ja väikestel ettevõtjatel taotleda üks kord aastas koolitusosak 15 000 krooni vääringus, mille abil saab osaleda tööalasel täienduskoolitusel osaku piires tasuta (osaku väärtust ületav summa on omafinantseering). Osaku taotlemine on väga lihtne ja vastuse annab EAS juba 10 tööpäeva jooksul.

TJO Konsultatsioonid pakub oma teenuste kasutamiseks ja koolitustel osalemiseks EASi toetuste abil igakülgset abi taotluste koostamisel. Andke meile oma soovidest teada!