TJO Konsultatsioonid

Väike-Paala 1, 11415 Tallinn
Tel 665 9525
Faks 665 9521
info[at]tjo dot ee

Otsi:
EST ENG RUS

Login
Kasutajanimi:
Parool:
Unustasid parooli?
Registreeru

  Uudised

Uudiste arhiivFirmast

Konsultatsioon

Koolitus

Kasulik info

Uudised

Koolituste kingisadu oktoobris!


Oktoobrikuus täitub OÜ TJO Konsultatsioonid 13. tegevusaasta ja sel puhul teeme kõigile kingitusi tasuta koolituste näol.Esimesena on 7. oktoobril kavas koolitus ISO 14001 ja OHSAS/EVS 18001. Mida teha? neile, kes soovivad oma organisatsioonis välja arendada ISO 14001 ja OHSAS/EVS 18001 nõuetele vastava keskkonna- ning töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi.

 

13. oktoobril räägitakse koolitusel Mida teha kui HACCPst ei piisa? erinevatest toiduohutuse juhtimissüsteemidest ja nende arendamisest.

20. oktoobri koolitus ISO 10001. Nagu lubame, nii ka teeme! keskendub äsja ilmunud ISO 10001 standardi tutvustamisele ja sellele, kuidas luua toimivat klienditeenindussüsteemi.

Viimase sünnipäevakuu koolitusena on 28. oktoobril kavas populaarne Lean tootmise mäng, mis tutvustab praktiliste tegevuste abil lean-tootmise põhimõtete mõju tootmise läbilaskevõime suurendamisele ning kulude alandamisele.

NB! Aga ülaltooduga kingisadu veel ei lõppe! Jälgige meie uudiseid!

Lisaks on veel vabu kohti ka 28. septembril toimuvale koolitusele Eksporditegevuse arendamine, kus koostöös EASiga tutvustatakse muuhulgas ka muutuvaid eksporditurunduse, välismessitoetuse ja ühisturundustoetuse taotlemise tingimusi.

 

Meeldivate kohtumisteni!