See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Konsultatsioon

Tootmisprotsesside tasakaalustamine

Iga tootmisettevõtte jaoks on oluline tootmisvoogude tasakaalustamine, sest ühtlases voos esineb kõige vähem raiskamisi. Tasakaalustamata protsessidele võivad viidata nt seisakud ja ooteajad või näiteks pooltoodangu kuhjumine teatud tootmisetappides.

Tootmiskoormuse tasakaalustamise eesmärgil saab rakendada nii organisatsiooni sisemistele mõjuteguritele (nt töökorralduse ja siselogistika tõhustamine, standardtöö rakendamine, töökohtade ergonoomika tõhustamine, töökohtade, töörakkude või layout´i ümberkujundamine jne) või välistele mõjufaktoritele (nt materjalitarnete tõhustamine, teatud teenuste sisseostmine vms). Oluline on tuvastada protsessi tegelikud “pudelikaelad” ning tegeleda järjepidevalt nende lahendamisega.

TJO Konsultatsioonid on abistanud erinevate tootmise efektiivsuse suurendamise projektida raames paljusid tootmisettevõtteid ning muuhulgas omame ka laialdasi kogemusi tootmisvoogude ja -protsesside tasakaalustamisel. Oleme valmis oma kogemusi teiega jagama.

Miks valida partneriks TJO Konsultatsioonid?

  • Oleme aastaid tegelenud lean-tootmise põhimõtete ja tööriistade rakendamise nõustamisega erinevates organisatsioonides.
  • Oleme läbi viinud hulgaliselt efektiivsuse tõstmise analüüse, lean koolitusi ja lean põhimõtete alaseid nõustamisprojekte.
  • Meie konsultandid on pikaajalise tootmise juhtimise kogemusega praktikud.

Toimumisaeg, -koht ja hind

Aeg ja koht lepitakse eraldi kokku ning hind sõltub projekti sisust.

Soovid konsultatsiooniteenuste kohta rohkem infot?

Seotud teenused