See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Korraldame juunis koos maakondlike arenduskeskustega tasuta LEAN-infohommikud tootmisettevõtete juhtidele!

Koostöös Jõgevamaa Arendus- ning Ettevõtluskeskusega ning Lääne-Viru Arenduskeskusega viime läbi LEAN-infohommikud tootmisettevõtete juhtidele Jõgeval ja Rakveres!

https://www.tjo.ee/koolitus/infohommik-leani-praktilised-oppetunnid-tootmisettevottes/

Infohommik Jõgevamaa tootmisettevõtete juhtidele Jõgeval  toimub 13.06.2017 kell 10.00-13.00 Jõgeva Maavalitsuses (Suur 3, Jõgeva, 4. korruse saalis).
Infohommik Lääne-Virumaa tootmisettevõtete juhtidele Rakveres toimub 16.06.2017 kell 10.00-13.00 hotellis Wesenbergh (Tallinna 25, Rakvere).

Tutvustame LEAN-mõtteviisi ja erinevaid tööriistu ning tehnikaid, mis võimaldavad ettevõtetel efektiivsust suurendada, kulusid vähendada, läbivusaega lühendada ja kvaliteeti tagada. Toome näiteid efektiivsuse suurendamise tööriistade rakendamisest nii Eestist kui laiast maailmast. Lisaks edulugudele käsitleme ka negatiivseid näiteid ja räägime õppetundidest, kus LEANi rakendamine ei ole plaanipäraselt õnnestunud.

Kutsume Sindki tutvuma LEAN-i rakendamise võimalustega. Investeeri 3 tundi, et teada saada, kas ja kuidas võiks LEAN aidata Sinu ettevõttel efektiivsemaks muutuda. Ootame kõiki maakonna tootmisettevõtete juhte!

Registreerumine on lõppenud!

Tunned huvi?