See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Koolitus

Infohommik: LEANi praktilised õppetunnid tootmisettevõttes

LEAN on tänapäeval populaarne kontseptsioon, millest ilmselt enamik tootmisettevõtete juhte on vähemalt kuulnud, kui mitte otseselt kokku puutunud. Lean-mõtteviisi läbivaks ideeks on keskendumine väärtuse loomisele, protsesside optimeerimisele ja raiskamiste vähendamisele. Lean-mõtteviis ja põhilised tehnikad (nt 5S, SMED, Kaizen jne) on oma olemuselt lihtsad, loogilised ning kasutatavad igas organisatsioonis. Õigete tehnikate rakendamine aitab vähendada kulusid, lühendada läbivusaega ning tagada klientide rahulolu. LEAN on aidanud tuhandeid suuri ja väikeseid tootmisettevõtteid üle maailma ning see on populaarsust kogumas ka Eesti ettevõtetes.

Kutsume Sindki tutvuma LEAN-i rakendamise võimalustega! Investeeri 4 tundi, et teada saada, kas ja kuidas võiks LEAN aidata Sinu ettevõttel efektiivsemaks muutuda!

Sisu

Tutvustame LEAN-mõtteviisi ja erinevaid tööriistu ning tehnikaid, mis võimaldavad ettevõtetel efektiivsust suurendada, kulusid vähendada, läbivusaega lühendada ja kvaliteeti tagada. Esitlus vaheldub praktilise aruteluga, mille raames keskendume ka osalejate väljakutsetele ja küsimustele. Toome näiteid erinevate efektiivsuse suurendamise tööriistade rakendamisest nii Eestist kui laiast maailmast. Lisaks edulugudele käsitleme ka negatiivseid näiteid ja räägime õppetundidest, kus LEANi rakendamine ei ole plaanipäraselt õnnestunud.

Sihtgrupp

Infohommiku sihtgrupiks on eelkõige tootmisettevõtete esindajad.
Eelistatud osalejateks on ettevõtete juhid, juhtkonnaliikmed ja tootmisjuhid. Eeldame, et osalejad on valmis jagama oma reaalseid efektiivsusega seonduvaid väljakutseid ning arutlema võimalike lahenduste üle.

Osalemise info

Infohommikul osalemine on sihtgruppi kuuluvatele tootmisettevõtete juhtidele ja tootmisjuhtidele TASUTA. Osalemise eeltingimuseks on kuulumine sihtgruppi, registreerumine ja korraldaja poolt kinnituse saamine.

Kohtade arv infohommikutele on piiratud! Pärast registreerumisankeedi täitmist jää ootama kinnitust täpsemate detailidega.

Miks valida partneriks TJO Konsultatsioonid?

  • üle 20 aasta kogemusi koolituste ja nõustamisprojektide läbiviimisel;
  • üle 300 rahuloleva kliendi erinevatest tegevusvaldkondadest;
  • praktikutest koolitajad;
  • aktiivne õppimine ning kogemuste vahetamine teiste juhtidega.

Tekkis küsimusi? Soovite tellida koolitust sobival ajal ja kohas? Võtke ühendust!

Seotud teenused