See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Saage tuttavaks: Ain Reinbusch – meie uus konsultant

Tutvustame teile meie uut kolleegi ja konsultanti. Ain Reinbush on liitunud meie meeskonnaga septembris. Palusime teda rääkida lähemalt oma töökogemusest, haridusest, konsultandi tööst ja ka hobidest.

Missuguste projektidega hakkad tegelema TJO Konsultatsioonides?

Põhiteemadeks on juhtimissüsteemide juurutamine ja edasiarendamine, juhtimissüsteemide auditeerimine. Ka erinevate koolituste läbiviimine peamiselt ISO standardite ja siseauditite läbiviimise teemadel.

Räägi oma haridusest ja eelmistest töökogemusest. Missuguse taustaga konsultant oled?

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli (endise TPI) automaatika ja telemehaanika eriala. Sellest tulenevalt sisenenud optimaalse juhtimise põhimõtete maailma. Töötasin  nõrkvoolusüsteemide suurprojektide juhina ja hiljem kvaliteedi- ning tootmisjuhina erinevates Eesti ehitus- ja tootmisettevõtetes. Algteadmised tootmise kvaliteedijuhtimise alal olen saanud töötades  pikemaajaliselt Soomes ettevõttes ABB, mis tunduvalt laiendas nägemust selle teema mitmekülgsusest ja vajalikkusest neid põhimõtteid juurutada igas Eesti ettevõttes. Juhtimissüsteemide põhimõtted on aidanud lahendada mitmeid tihti esilekerkivaid keerulisi probleeme. 

Kas sul oli ka varasem kokkupuude TJO Konsultatsioonid OÜ-ga?

Mul on pikemaajalisem kokkupuude TJO-ga, sest olen läbinud mitmeid sisutihedaid huvitavaid koolitusi kuulajana alates 2000 aastate algusest. Läbitud koolitused on mul aidanud mitmetel töökohtadel juurutada ja korrastada kvaliteedijuhtimissüsteeme, parandada asjaajamist ja süsteemselt juhtida suurimaid projekte.

Erinevatel aastatel läbisin TJO Konsultatsioonides enne tööle astumist Integreeritud juhtimissüsteemide väljaarendamise koolituse, ISO 9001:2015le vastava kvaliteedijuhtimissüsteemi koolituse ja Kvaliteedijuhtimissüsteemi siseaudiitorite koolituse.

Räägi natuke oma hobidest. Kuulsime, et tegelesid palju spordiga?

Jah, pikemad rattasõidud looduses pakuvad meeldivat vaheldust. Bowlinguga tegelemine pakub mulle  võistluspinget. Olen Eesti esindusmeeskondade korv- ja võrkpallivõistlustel saalis aktiivne kaasaelaja.

Miks sulle pakkus huvi konsultandi töö?

Konsultandi igapäevatöö on mitmekülgne  ja pidevat edasiarendamist – oskuste täiendamist nõudev tegevus. Seetõttu on see mulle huvipakkuv  töö.

Omalt poolt lisame, et Ain Reinbush on väga sõbralik, abivalmis ja paindlik nii konsultandina kui ka kolleegina. Ta räägib lisaks emakeelele ka soome, vene ja inglise keelt. Seniste vestluste põhjal on silma jäänud, et ta on aktiivne, hea ja viisakas suhtleja ja leiab lahenduse igale väljakutsele. Ain Reinbusch hakkab tegelema konsultandina peamiselt meie eesti- ja venekeelsete klientidega. Aitab läbi mõelda ja juurutada juhtimissüsteeme ISO standardite alusel ja viia läbi auditeid.

Tervitame Aini meie meeskonnas!