See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

TJO tegutsemise plaan eriolukorras

Jussi Onoper

TJO Konsultatsioonid jätkab oma klientide teenindamist kokkulepitud tingimustel. Samal ajal püüame koroonaviiruse leviku tõkestamiseks viia füüsiliste kontaktide arvu miinimumini. Sellega seonduvalt viime võimalusel virtuaalsete kanalite vahendusel läbi nii koolitusi kui ka protsesside kaardistamisi ja koosolekuid. Kogemused näitavad, et virtuaalkanalites on võimalik tagada sisuliselt samaväärne tulemuslikkus ja seejuures vähendada kontaktidest tulenevat riski. Nii on võimalik arendusprojektide elluviimist edukalt jätkata.

Me ei eelda klientidelt eritehnika või tarkvara olemasolu. Vajadusel pakume välja oma tarkvaralise lahenduse. Osalejatel on vaja vaid internetiühendusega arvutit ja mikrofoni ning kui soov näidata ka videopilti, siis kaamerat. Kaasaegsete sülearvutite kasutamisel on kõik need tingimused täidetud.

Märtsikuus ei korralda me ajutiselt avalikke koolitusi, sest see suurendaks nakatumise riski. Aprilli ja maikuu koolituste osas jälgime lähinädalate arenguid Eestis ja lepime registreerunutega sellest tulenevalt kokku edasise tegevuskava.

Loomulikult pöörame viiruse leviku ärahoidmiseks kõrgendatud tähelepanu kätepesule jt kaitsemeetmetele. Kui meie töötajatel peaks ilmnema haigussümptomeid, siis jäävad töötajad koju. Meie prioriteet on inimeste tervis ja pakume sellest lähtuvalt välja paindlikke lahendusi.

Jälgime tähelepanelikult koroonaviirusega seonduvaid arenguid Eestis ja teavitame kliente operatiivselt uutest võimalikest meetmetest, mis aitavad riske madalal hoida.

Oleme alati valmis vastama teie küsimustele ja soovidele.

TJO meeskond