See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Peamise sisu sektsioon

Uus koolitus “Teeme ruumi efektiivsusele” keskendub ruumipaigutusest tingitud raiskamiste vähendamisele tootmises

24. jaanuaril 2019 korraldame praktilise osalejaid kaasava meistriklassi tüüpi koolituse “Teeme ruumi efektiivsusele”, mis põhineb näidisülesande analüüsil. Koolitus keskendub eelkõige tootmise ruumipaigutuse ehk layout´iga seotud teemadele.

Tihti on tootmise ruumiplaan ja seadmete paigutus (ning sellest lähtuvalt ka töökorraldus) paika pandud aastaid tagasi hoopis teistest oludest ja eeldustest lähtudes. Paraku keskkond meie ümber muutub kiiresti ning ka tootmisettevõtted peavad olema valmis pidevateks muudatusteks ja parendusteks. Milliseid parendusi saab teha tootmise ruumipaigutust ehk layout´i muutes? Just sellele küsimusele otsime vastuseid koolituse “Teeme ruumi efektiivsusele” raames.

Osalejad analüüsivad reaalse tootmisettevõtte baasil ette valmistatud näidisülesannet ja pakuvad välja praktilisi lahendusettepanekuid. Usume, et nii mõnegi koolituse käigus saadud idee, mõtte või tehnika võid ka oma ettevõttes edukalt kasutusele võtta! Esimese meistriklassi puhul kehtib soodushind 190 €/osaleja kohta. 

Vaata lähemalt: https://www.tjo.ee/koolitus/teeme-ruumi-efektiivsusele/

Küsimuste korral kirjuta või helista:

Margus Tapupere
margus (ät) tjo.ee
tel: 665 9525
mob: 510 4433

Sarnased artiklid

 • 25.04.2018 koolitusel saab ülevaate uuest TTO-standardist ISO 45001
  Loe lähemalt
 • Meil toimuvad koolitused ka vene keeles
  Loe lähemalt
 • 5S süsteem
  2018 jaanuari sooduspakkumine: Efektiivsem töökoht 5S-süsteemiga!
  Loe lähemalt

Tunned teema vastu huvi?