See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Koolitus

Pideva parendamise kultuur tootmisettevõttes

Juhtimisest, efektiivsusest ja lean´ist küll räägitakse erinevatel kursustel, kuid tihti jäävad vastuseta praktilised küsimused. Kuidas ideid tegelikkuses ellu rakendada? Mis seisab õnnestumiste taga praktikute arvates? Millised on tegelikud takistused, mis on kõige keerulisem? Koolitussarja jooksul külastame erinevaid tootmisettevõtteid, kus on saavutatud märkimisväärseid tulemusi. Tutvume juurutatud tootmislahendustega ning saame osa projekte ellu viinud persoonide mõtetest ja tegudest. Osalejatel on ainulaadne võimalus kuulda vahetuid kogemusi ja küsida praktikutelt just endale huvipakkuvaid küsimusi.

Eesmärk

Koolitusprogrammi eesmärgiks on tutvustada efektiivse tootmise kaasaegseid praktikaid, Eesti parimate tootmisorganisatsioonide edulugusid ning julgustada ja toetada osalejaid oma ettevõttes muudatusi ellu viima.

Teemad

 • Pideva parendamisega seotud elemendid ja tehnikad
  • Kaizen sündmused
  • Toyota parendussüsteem, A3, DMAIC, 5 miksi
  • Parendamisvõimaluste otsimine (kaizen vs läbimurded)
  • Parendusprojektide valik, ettevalmistamine, tulemuslik elluviimine ja järeltegevused
  • Parenduste süsteemi loomine tootmisettevõttes
 • Kokkuvõtted ja osalejate esitlused koolitusprogrammi õppetundidest
 • Edasiste eesmärkide püstitamine ja kavandamine
 • Osalejate tunnustamine

Praktikum: Ensto Ensek AS

Ensto Ensek AS kuulub rahvusvahelisse kontserni. Ensto kui rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte ja pereettevõte asutati 1958. a ja pakub tööd ligi 1600 töötajale Euroopas, Ameerikas ja Aasias. Ensto projekteerib ja toodab nutikaid elektrilahendusi, et parandada elektrivõrkude, hoonete ja elektritranspordi funktsionaalsust, töökindlust ja efektiivsust.

Enstos on lean põhimõtteid rakendatud juba palju aastaid ja sellega seonduvalt on jõutud efektiivsuse tõstmisel kõrgele tasemele. Ensto Ensek ASi tehase direktor Kaarel Suuk koos oma meeskonnaga tutvustab, millised on Ensto lean põhimõtete juurutamise edulood ja millist kasu on nende rakendamine ettevõttele andnud. Kohapeal on võimalik uurida, kuidas on rasketest punktidest üle saadud ja mida on tarvis teha edu saavutamiseks. 

Osalemise info

See seminar on osa 5-päevasest koolitusprogrammist “Efektiivse tootmise edulood”, mistõttu osalemine ainult sellel koolitusel eraldiseisvalt ei ole võimalik. 

Kui tunnete huvi tootmise efektiivsuse suurendamise alaste koolituste ja nõustamisprogrammide vastu, võtke palun meiega ühendust!

Koolituse lõpetamise tingimused

Koolituse edukas lõpetamine eeldab koolitusel osalemist täies mahus. Koolituse täies mahus läbinud osalejale väljastatakse tunnistus vastavalt koolitustel osalemise tingimustes kirjeldatud korrale (vt jaotis „tunnistuste väljastamise kord“).

Miks valida partneriks TJO Konsultatsioonid?

 • üle 20 aasta kogemusi koolituste ja nõustamisprojektide läbiviimisel;
 • üle 300 rahuloleva kliendi erinevatest tegevusvaldkondadest;
 • koolitust viivad läbi tootmisjuhtidest LEAN-praktikud;
 • unikaalne ettevõttekülastustel põhinev koolitusmetoodika.

Tekkis küsimusi? Soovite tellida koolitust sobival ajal ja kohas? Võtke ühendust!

Seotud teenused