See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Peamise sisu sektsioon
Koolitus

Lean Six Sigma Green Belt: Parendamine ja Ohje (Improvement and Control)

Toodete valmistamisel ja teenuste pakkumisel tuleb ette olukordasid, kus tulemus ei vasta kliendi või meie endi ootustele. Kuigi kõik protsessi eeldused ja sisendid olid kontrolli all, nagu paljudel varasematel kordadel, tulemused aga hajuvad ning probleemid on tavapärased. Kuidas saada kvaliteeti kahjustav hajuvus kontrolli alla? Probleemi aitab lahendada 6 sigma metoodika. 6 sigma parendusprojektide sisuks on protsesside parendamine, eesmärgiga vähendada otseseid halvast kvaliteedist tingitud kulusid. Iga 6 sigma projekt tasub end rahaliselt ära. Metoodika on mõeldud eeskätt suuremate väljakutsete ja probleemide puhul, mille lahendamine toob rohevööde tasemel minimaalselt 10 000 eurose aastase rahalise säästu. Metoodika on edukalt rakendatav nii tootmises, teeninduses kui ka avalikus sektoris.

Teemad

 • Lahendusvariantide väljatöötamine
 • Hüpoteeside testimine
 • Vigade vältimine, poka-yoke
 • Ohje kavandamine ja rakendamine, ohjeplaanid
 • Statistiline protsessiohje, SPC
 • Tulemuste dokumenteerimine
 • Lahenduste komunikeerimine ja rakendamine
 • Projekti mõju hindamine ja projekti lõpetamine

Osalemise info

See seminar on osa 10-päevasest Lean Six Sigma Green Belt koolitusprogrammist, mistõttu on osalemine võimalik vaid täismahus programmis. Programmi on võimalik tellida ka organisatsiooni meeskonnale.

Kui tunnete huvi Lean Six Sigma koolituste ja parendusprojektide vastu, 
võtke palun meiega ühendust!

Koolituse ajakava

Koolituse hind sisaldab koolitusmaterjale, lõunasööki ja kohvipause ning programmi juhtivkoolitaja poolset nõustamist ja personaalset tuge parendusprojekti ettevalmistamisel koolituste vahepealsel perioodil.

09:15 Registreerumine ja hommikukohv
09:30 Koolituspäeva algus
12:45 Lõuna
16:30 Koolituspäeva lõpp

Koolitaja

Jussi Onoper

Jussi on üle 20-aastase kogemusega koolitaja ja juhtimiskonsultant, kes on koolitanud nii era- ja avaliku sektori organisatsioone Eestis ja ka välisriikides. Samuti on Jussi hinnatud koolitaja ja moderaator, kes on välja töötanud ja läbi viinud paljusid koolitusprogramme ja arenguprogramme nii avalike kui orgnaisatsioonisiseste koolitustena.

Miks valida partneriks TJO Konsultatsioonid?

 • üle 20 aasta kogemusi koolituste ja nõustamisprojektide läbiviimisel;
 • üle 300 rahuloleva kliendi erinevatest tegevusvaldkondadest;
 • koolitust viib läbi Lean Six Sigma Black Belt koolitusprogrammi läbinud koolitaja;
 • iga Lean Six Sigma Green Belt programmis osaleja valmistab ette ja kaitseb parendusprojekti, mille rakendamine säästab organisatsioonile minimaalselt 10 000 € aastas.

Tekkis küsimusi? Soovite tellida koolitust sobival ajal ja kohas? Võtke ühendust!

Seotud teenused