See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Konsultatsioon

Tootmise layout´i, tootmisrakkude ja töökohtade kujundamise alane nõustamine

Üheks enamlevinud raiskamise liigiks tootmises on ebaotstarbekas liikumine. On ju kõigile arusaadav, et efektiivseim teekond punktist A punkti B on kaht punkti ühendav (võimalikult lühike) sirge. Kui vaatleme aga tootmises toimuvat, näeme tihti sikk-sakilisi ning edasi-tagasi suunalisi liikumisi, seda nii inimeste liikumiste kui ka toorme-kauba-materjalide liigutamisega seoses. Selle raiskamisliigi alla kuuluvad ka ebaotstarbekad liigutused ja operatsioonid töökohtadel.

Samuti kuuleme väga tihti tootmisettevõtete esindajatelt, et neil ei ole piisavalt ruumi. Kui asja lähemalt uurida, selgub sageli tõsiasi, et probleem on hoopis valedel alustel üles ehitatud ruumipaigutuses või läbimõtlemata töökorralduses. Siinkohal tasub appi kutsuda praktilise tootmise juhtimise kogemusega konsultandid, kes aitavad ruumpaigutust ja töökorraldust väärtusloome ja raiskamiste seiskohast analüüsida ning vajalikud ümberkorraldused ellu viia.

Oleme valmis nõustama nii ruumilahenduse, tootmisseadmete paigutuse, töörakkude (mitmest töökohast koosnev üksus) kui ka üksikute töökohtade efektiivsuse suurendamisega soetud küsimustes. Kaardistame nõustamisprojekti käigus tänase olukorra ning lähtudes soovitud eesmärkidest pakume välja erinevaid alternatiive ja lahendusi nii ruumipaigutuse, kui töökorralduse osas.

Meie kogemused näitavad, et peaaegu alati on võimalik leida ilma suuremaid investeeringuid tegemata võimalusi efektiivsuse märkimisväärseks suurendamiseks.

Ärge alustage tootmisruumide juurdeehituse või suurematesse ruumide kolimisega seotud projektiga enne, kui olete meie konsultantidega nõu pidanud! Võtke ühendust ja räägime lähemalt!

MIKS VALIDA PARTNERIKS TJO KONSULTATSIOONID?

  • Oleme aastaid tegelenud lean-tootmise põhimõtete ja tööriistade rakendamise nõustamisega erinevates organisatsioonides.
  • Oleme läbi viinud hulgaliselt efektiivsuse tõstmise analüüse, lean koolitusi ja lean põhimõtete alaseid nõustamisprojekte.
  • Meie konsultandid on pikaajalise tootmise juhtimise kogemusega praktikud.

Toimumisaeg, -koht ja hind

Aeg ja koht lepitakse eraldi kokku ning hind sõltub projekti sisust.

Soovid konsultatsiooniteenuste kohta rohkem infot?

Seotud teenused