See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Koolitus

Töökoha ja töötajate efektiivsuse suurendamine

Juhtimisest, efektiivsusest ja lean´ist küll räägitakse erinevatel kursustel, kuid tihti jäävad vastuseta praktilised küsimused. Kuidas ideid tegelikkuses ellu rakendada? Mis seisab õnnestumiste taga praktikute arvates? Millised on tegelikud takistused, mis on kõige keerulisem? Koolitussarja jooksul külastame erinevaid tootmisettevõtteid, kus on saavutatud märkimisväärseid tulemusi. Tutvume juurutatud tootmislahendustega ning saame osa projekte ellu viinud persoonide mõtetest ja tegudest. Osalejatel on ainulaadne võimalus kuulda vahetuid kogemusi ja küsida praktikutelt just endale huvipakkuvaid küsimusi.

Eesmärk

Koolitusprogrammi eesmärgiks on tutvustada efektiivse tootmise kaasaegseid praktikaid, Eesti parimate tootmisorganisatsioonide edulugusid ning julgustada ja toetada osalejaid oma ettevõttes muudatusi ellu viima.

Teemad

 • Töökohaga ja töö tegijatega seotud lean-tehnikad
 • 5S süsteem + ohutus ja turvalisus (6S ja 7S)
 • Distsipliini tagamise võimalused
 • Visuaalne juhtimine ja visuaalsed mõõdikud
 • Efektiivne ruumipaigutus nii tehase kui ka töökoha võtmes
 • Töörakud ja standardiseeritud operatsioonid
 • Multifunktsionaalse meeskonna arendamine
 • Töökohaga seotud tehnikate seosed teiste efektiivsusvaldkondadega

Praktikum: Jõesuu Aknad ja Uksed (Säästke OÜ)

Säästke OÜ kuulub Euroopa ühe suurima avatäidete tootmise ja müügiga tegeleva kontserni Inwido koosseisu. Inwido grupis on välja töötatud LEAN-põhimõtteid järgiv efektiivse tootmise juhtimise süsteem LBI (Lean by Inwido). Jõesuus asuva ukse- ja aknatehase külastuse käigus tutvume ettevõttes rakendatud puhtuse ja korra tagamise süsteemi ja visuaalse tootmise jälgimise süsteemiga. Ettevõtte LEAN-manager Reymo Kreuz tutvustab, millised on olnud suurimad raskused ning millist reaalset kasu 5S ja LEAN´i rakendamine endaga kaasa on toonud.

Osalemise info

See seminar on osa 5-päevasest koolitusprogrammist “Efektiivse tootmise edulood”, mistõttu osalemine ainult sellel koolitusel eraldiseisvalt ei ole võimalik. 

Kui tunnete huvi tootmise efektiivsuse suurendamise alaste koolituste ja nõustamisprogrammide vastu, võtke palun meiega ühendust!

Koolituse lõpetamise tingimused

Koolituse edukas lõpetamine eeldab koolitusel osalemist täies mahus. Koolituse täies mahus läbinud osalejale väljastatakse tunnistus vastavalt koolitustel osalemise tingimustes kirjeldatud korrale (vt jaotis „tunnistuste väljastamise kord“).

KOOLITUSE AJAKAVA

Koolituse hind sisaldab koolitusmaterjale, lõunasööki ja kohvipause.

09:15 Registreerumine ja hommikukohv
09:30 Koolituspäeva algus
12:45 Lõuna
16:30 Koolituspäeva lõpp

Koolitaja

Urmas Ruubel

Urmas on tootmise juhtimise ja LEAN-valdkonna konsultant. Ta omab üle 20 aasta praktilist kogemust tootmisjuhina ja konsultanditööga tegeleb alates 2014. aastast. Urmase läbiviidud nõustamis-, mentorlus- ja koolitusprojektid keskenduvad eelkõige muudatusteks vajalike tingimuste loomisele. Samas on ta tänu suurele praktilisele kogemusele valmis pakkuma ka praktilist laadi abi tootmise kitsaskohtedega tegelemisel.

Urmase põhilised nõustamisvaldkonnad on tootmisettevõtete efektiivsuse analüüsimine ja efektiivsuse tõstmise programmide elluviimine, LEAN-mõtteviisi ja tehnikate juurutamine (5S, VSM, Kaizen, SMED jne), LEAN- ja tootmise juhtimise alaste organisatsioonisiseste koolitusprogrammide läbiviimine. Samuti hindavad tootmisjuhid, meistrid ja spetsialistid kõrgelt Urmase poolt läbi viidud koolitusi ja mentorlusprogramme.

Miks valida partneriks TJO Konsultatsioonid?

 • üle 20 aasta kogemusi koolituste ja nõustamisprojektide läbiviimisel;
 • üle 300 rahuloleva kliendi erinevatest tegevusvaldkondadest;
 • koolitust viivad läbi tootmisjuhtidest LEAN-praktikud;
 • unikaalne ettevõttekülastustel põhinev koolitusmetoodika.

Tekkis küsimusi? Soovite tellida koolitust sobival ajal ja kohas? Võtke ühendust!

Seotud teenused