Продолжая просматривать веб-страницу TJO, вы соглашаетесь с условиями использования файлов cookie. Подробнее

Main content section

TJO Konsultatsioonid Tööohutuse Treffil

Meie meeskond osales 30. jaanuaril toimunud Eesti suurimal tööohutuse ja töötervishoiu alasel konverentsil Tööohutuse Treff 2019. Üritus tõi Tallinna, hoteli Euroopa kokku üle 150 valdkonnast huvitatud juhi ja spetsialisti.

TJO Konsultatsioonide tegevus haakub tööohutuse valdkonnaga tugevalt: oleme aastaid tegelenud töötervishoiu ja -ohutuse alaste juhtimissüsteemide (standard ISO 45001, varem OHSAS 18001) alase nõustamise ja koolituste läbiviimisega. Meie spetsialistid on ka standardi eestikeelse tõlke autoriks.

Samuti puutume ohutuse temaatikaga pidevalt kokku tootmisettevõtete efektiivsusprojekte, s.h. 5S ja 6S-projekte läbi viies.

Jussi Onoper tegi ettekande teemal «Ohutu ja tulemuslik töökeskkond 6S-süsteemiga», mida olid kuulama tulnud paljud huvilised. Arutleti 5S/6S süsteemi olemuse, rakendamise võimaluste ja kogemuste üle. Lisaks sellele oli meil suurepärane võimalus kogu päeva vältel suhelda tööohutuse ja organisatsioonide arengu teemadel paljude erinevate organisatsioonide esindajatega. Täname sisukate vestluste ning kontaktide eest!

Kui tunned huvi töötervishoiu- ja ohutuse valdkonna vastu, vaata lähemalt:

5S/6S süsteemi juurutamine

TTO-süsteemi juurutamise nõustamine ISO 45001 alusel

Koolitus «ISO 45001le vastav töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteem»

Artikleid ja lugemist töötervishoiu ja ohutuse teemadel

Vaata ka väikest fotomeenutust sündmusest: